alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
157
KRISTAL SISTEMI
Sergen B.
8 Nisan 2015 11:16

KRISTAL SISTEMI

KRISTALLER NELERDIR?

Kristaller şekillerde çeşitli hayatta kalma karakterin şansını artırmak için kendi ekipman ekleyebilirsiniz geliştirme öğelerdir. Kristaller Eğer sınıf zaten sahip güçlü geliştirmek veya onlar sınıfın zayıflıkların üstesinden kullanılabilir izin verir. Onlar çok detaylı bir şekilde oyun stili özelleştirebilirsiniz. Kristaller karakter ölürse, onlar tahrip olabilir, yani sarf malzemeleri vardır.

 

KRISTAL ÇEŞITLERI

Mavi, kırmızı ve yeşil - kristallerin üç tipi vardır.

  • Mavi kristaller defansif kristaller ve zırh öğeleri içine gömülü olabilir.
  • Kırmızı kristaller saldırgan kristaller ve silah yerleştirilebilir.
  • Yeşil kristaller yüzük ve küpe gibi bazı üst düzey aksesuarları koymak ve çeşitli etkilere sahip olabilir.

 

crystals_01

Kristaller arasındaki ortak, nadir veya herhangi bir şey olabilir.Kristal nadir, daha faydalı olduğunu. Oyun yoluyla ilerleme olarak, zaten görmüş olacak kristaller daha güçlü versiyonları rastlamak olacaktır. Ne kristal sistemi hakkında gerçekten muhteşem belirli kristaller yalnızca karakter özelleştirme için tamamen farklı bir boyut katıyor ve basit çok daha stratejik bir yaklaşım gerektiren, belirli koşullar altında aktive olduğunu "+10 gücü" yaygın olarak MMOs görmek.

 

ONLARI NASIL KULLANILIR

Kristaller ya kristal tüccardan satın alınabilir, ya da canavarlar tarafından bırakılan zaman alınabilir. Bazen bir ödül olarak sunuyoruz kristaller bile araştırıyor. Yeşil aksesuar kristaller gelince, sen itibar mağazalarında ya da canavarlardan bunları elde edebilirsiniz. Farklı versiyonları ve düzeyleri farklı mağazalarda bulunabilir.

Her şeyden önce, tüm zırh öğeleri ve silah değil, kristal prizlerin aynı sayıda mevcut olduğunu lütfen unutmayın. prizler sayısı öğesi kalitesine göre değişir. Bir öğe kaç yuvaları görmek için, profil (P) açın. Sonraki senin donanımlı silah, zırh veya aksesuar, kristal yuvalarını bulabilirsiniz.Sadece bir kilit yok yuvaları kullanabilirsiniz. Zırh ve silah, en biri kadar dört yuva ve aksesuarları olabilir.

Eğer dişli bir kristal eklemek istiyorsanız, sadece envanter (I) kristal sağ tıklatın. Şimdi kristal soketli edilir! Diğerleri bu konuda bir sınırı var ise ekipman bazı parçaları, kristal aynı tip birden fazla gömülü olabilir. Eğer kristal değiştirmek istiyorsanız, sadece profilinizde kristal sağ tıklayarak ve tekrar envantere ilave olacak.

 

ZAMAN VE YERI

Altyazı da anlaşılacağı gibi, belirli bir koşul yerine edildikten sonra, kristallerin belli türleri yalnızca aktif hale gelecektir. Bu arkadan düşman saldıran savaşta olmadığı kadar her şey olabilir. Durum ne olursa olsun o memnun olduğunu bir kez, ikramiye düzenli kristallerden daha fazla ödüllendirici vardır.

İşte bazı kristaller etkinleştirmek için yerine getirilmesi gereken koşullar bazı örnekler şunlardır:

 

ARKADAN SALDIRI

Bir oyuncunun saldırı gücü arkadan saldıran eğer artar.

gl-crux_01

 

 

 

 

KNOCKED AŞAĞI

Oyuncunun rakibi nakavt zaman kristal Bu tür onlar tekrar elde edene kadar hasar artan harekete geçirir. Oyuncu bir düşman saldırısı ile devrilen Ayrıca, eğer belirli kristaller sadece aktive edilir.

zalim-crux_01

 

 

ÖFKELI

Canavarlar zaman genişletilmiş savaşta öfkeli olur. Canavar kırmızı çevirmek, ama onların hızı ve hasar da oyuncu uygun önlemleri almak zorundadır, yani artış yok sadece. Kristal devreye giriyor Bu! Düşman öfkeli olduğunda kristal, bu tür bir oyuncu savunma artmıştır ..

Kristal-serinkanl-cevap-vi_01

 

 

 

HER AMAÇLAR İÇIN KRISTAL

TERA dünyası, daha da önemlisi boyutları şekillerin her şekilde canavarlar ile doludur, ve. senin düşmanın boyutu kristal işe gidiyor olsun veya olmasın önemli bir rol oynayabilir. Son olarak da, büyük kötü, çirkin ve patron canavarlar küçük kölelerinin, orta / düzenli canavarlar, ve: TERA canavarları üç boyutlarda gelir. Bu karıştırmak ve konumu ve durumu uygun şekilde kristalleri maç önemlidir. Sadece küçük canavarlara karşı çalışır ve karşılaştığınız büyük patron canavar Godzilla şirin köpek yavrusu gibi yapar eğer bu artan hasar değerlendirmesi hiçbir anlamı yok.

İşte bir kaç canavar ilgili kristallerin bir örnek:

 

 

 

crystal_1_01

KÜÇÜK MONSTERS OF SALDIRAN GRUPLARI

Otoriter rhomb
küçük canavarlar saldıran zaman Hasar derece artar.

 

crystal_2_01

Susturulmasını rhomb
küçük canavarlar saldıran kritik hasar arttırıldı. 

 

 

crystal_3_01

BIR BOSS KARŞI KARŞIYA

Dauntless Cabochon
Eğer koruyucu kalkan etrafında oluşturacak bir şans olduğunu, bir patron canavar tarafından devrilen.

 

crystal_4_01

Hırçın Kabaşon
patron canavarlar saldıran kritik hasar arttırıldı.

 

 

crystal_5_01

YEŞIL KRISTALLER

Fiziksel Essence
Maksimum HP artar.

 

crystal_6_01

İkiyüzlülük Öğretileri
Hasar arttıkça PC (oyuncu karakteri) isabet zaman.

 

Tabii ki, bu sizin TERA bulacaksınız, çok çeşitli sadece birkaç örnektir. Bu sistem size karakter özelleştirmek için yardımcı ve onları oyun tarzınıza uygun yapacaktır. Doğru zamanda doğru kristal tüm fark yaratabilir!

Cevap bulunamadı.