alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
236
LONCA SISTEMI
Mehmet G.
12 Mayıs 2015 08:52

TERA en kadar muazzam bir dünyada, yalnızca arkadaşlarının yardımıyla tamamlanabilir zorlukları karşılaşmaya bağlanmıştır. Bir parti gayet oluşturma, ama neden olmasın sonraki seviyeye götürün?

Valkyon Federasyonu'nun bir parçası olarak, loncalar, tek bir sorguç altında bir araya maceracılar büyük gruplar getirmek içindir. Bir lonca ustası siyasi sistemini kullanarak ve subayları ve arkadaşları ile bir bölgeyi iktidar tarafından hükümet önemli bir parçası haline gelebilir.

Lonca sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Kılavuzunu izleyin!

 

GUILD OLUŞTURMA

İlk adım Velika Konsolosu Ofisi karşı baş ve LITRON, Lonca Yöneticisi konuşmak olduğunu.

Aşağıdaki gereksinimleri gerekir: 
Be en az seviye 8 
30 gümüş sikke harcamaya hazır olun 
oluşturma işlemi sırasında (Sizin de dahil olmak üzere), en az iki kişi ile bir partide ol. grubunuzdaki karakterler otomatik olarak lonca katılacak.

Daha sonra, sizin lonca için bir isim seçmeniz istenecektir. Bu isim boşluklar dahil 20 karakterden uzun olamaz. Tabii ki, bu isim kurallarını saygı ve zafer yüzlerce insan kurşun yeterince etkileyici sesler emin olmak zorunda kalacak!

guild_managerEğer bir lonca oluştururken yaparken LITRON senin yardım eli olacak.

 

 

 

guild_emblem_03Bir amblem Hepsine hükmedecek!

GUILD ÖZELLEŞTIRME

Lonca oluşturulduktan sonra, birden çok yolla özelleştirebilirsiniz.Birincisi ve en önemlisi, her üyenin başının üstünde görüntülenecek bir amblem ekleme imkanınız var. Bu amblem 64x64 piksel (24 bit) olmalı ve .BMP biçiminde olmalıdır.

Eğer amblemi seçtikten sonra, sadece oyun klasörüne (TERA \ Client \ S1Game \ GuildLogoUpload \ Example.bmp) yerleştirin.Sonrasında, sen Velika Konsolos Office Leonad konuşmak ve amblem seçebilirsiniz! Bu süreç ücretsizdir ve logosu her zaman değiştirilebilir.

Guild ve amblem hazır olduğunda, bu guildmates için saflarına kurmak için zamanı! Temel saflarına (Guildmaster / Acemi) kullanmak için imkanınız var, ama aynı zamanda ısmarlama saflarına ek haklar verilmesi ve böylece lonca diğer oyuncuları davet etmek hakkına sahiptir kimin kontrol lonca banka yönetmek veya bir lonca yazabilirsiniz mesajı.

 

GUILD GÜNLÜĞÜ / BANKA GÜNLÜĞÜ

Eğer büyük bir lonca varsa, üyenin faaliyetlerini kontrol etmek zahmetli hale gelebilir. Ancak, doğrudan lonca arayüzünde içinde lonca son faaliyetleri kontrol edebilirsiniz. Siz de kendi lonca içinde hırsızlık önlemek için son banka günlükleri kontrol edebilirsiniz!

guild_history_02Lonca tarih yapmak için gidiyor!

 

guild_war_01Birlikte Mücadele ve diğer loncalar karşı savaşta gücünü göstermek!

LONCA SAVAŞI

Bir lonca gibi birlikte durmak ve birlikte mücadele edeceğiz! Sen gücünü göstermek ve diğer filolar için savaş ilan zaman bir takım birlikte çalışabilir. TERA size gurur için mücadele edebilirsiniz lonca sistemi karşısında bir lonca vardır.

lider başka bir lonca savaş ilan etmek gerekiyor ve 24 saat, bir lonca puanları bir dizi puan miktarı ya da bir guild'in lideri cezalar kadar geçene kadar savaşlar sürecek. Sizin lonca bir seferde üç kavgalar kadar dahil edilebilir. 

Lonca savaş karşı bir lonca başlatmak için, çoğu büyük şehirlerde satılan "Savaş Bahaar adlı Kıvılcım" adlı madde, satın almanız gerekir. Eğer kaybetmek istiyorsanız tüccarlar da "Kaia adlı acquiescence" satmak.

 

GUILD UYGULAMALARI

Herhangi bir karakter ittifağınız için geçerlidir ve özel bir mesaj bırakabilirsiniz. Bu üye toplamak ve birçok kişi orduya katılmak istiyorum nasıl kontrol için en kolay yoludur.

Bu TERA lonca sisteminin genel varmıştır. Ne için bekliyorsun?Sunucunuzda en iyi lonca ol!

guild_apply_03Oh bak, bir başvuru var! Onu davet!

Cevap bulunamadı.