alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
222
LONCA SISTEMI
Sergen B.
8 Nisan 2015 11:26

TERA en kadar muazzam bir dünyada, yalnızca arkadaşlarınızın yardımı ile tamamlanabilir zorlukları karşılaşmaya bağlı. Bir taraf gayet oluşturma, ama neden bir sonraki seviyeye götürün?

Valkyon Federasyonu'nun bir parçası olarak, loncalar, tek bir sorguç altında bir araya maceracılar büyük gruplar getirmek içindir. Bir lonca ustası siyasi sistemini kullanarak ve onun memurları ve arkadaşları ile bir bölge iktidar tarafından hükümet önemli bir parçası haline gelebilir.

Lonca sistemi hakkında daha fazla bilgi ister misiniz? Kılavuzu izleyin!

 

GUILD OLUŞTURMA

İlk adım Velika Konsolosu Ofisi doğru baş ve LITRON, Lonca Yöneticisi konuşmak için.

Aşağıdaki gereksinimleri gerekir: 
Be en azından seviye 8 
30 gümüş sikke harcamaya hazır olun 
oluşturma işlemi sırasında (Size de dahil olmak üzere), en az iki kişi ile bir parti ol. grubunuzdaki karakterler otomatik olarak lonca katılacak.

Daha sonra, sizin lonca için bir isim seçmek istenecektir. Bu isim boşluklar dahil 20 karakterden uzun olamaz. Tabii ki, bu isim kuralları saygı ve zafer insanların yüzlerce kurşun yeterince etkileyici sesler emin olmak gerekir!

guild_managerBir lonca oluştururken LITRON senin yardım eli olacak.

 

 

 

guild_emblem_03Bir amblem Hepsine hükmedecek!

GUILD ÖZELLEŞTIRME

Lonca oluşturulduktan sonra, çeşitli şekillerde özelleştirebilirsiniz.Birincisi ve en önemlisi, her üyenin başının üstünde görüntülenecek bir amblem ekleme imkanınız var. Bu amblem 64x64 piksel (24 bit) olmak ve .bmp formatında olmalıdır.

Eğer amblemi seçtikten sonra, sadece oyun klasörüne (TERA \ Client \ S1Game \ GuildLogoUpload \ Example.bmp) yerleştirin.Daha sonra, Velika Konsolos Office Leonad konuşmak ve amblem seçebilirsiniz! Bu süreç ücretsizdir ve logosu her zaman değiştirilebilir.

Lonca ve amblem hazır olduğunda, sizin guildmates için saflarına kurmak için zamanı! Temel saflarına (Guildmaster / Acemi) kullanma imkanı var, ama aynı zamanda ısmarlama saflarına ek haklar vermek ve böylece lonca diğer oyuncuları davet etmek hakkına sahiptir kimin kontrol, lonca banka yönetmek veya bir lonca yazabilirsiniz mesajı.

 

GUILD GÜNLÜĞÜ / BANKA GÜNLÜĞÜ

Eğer büyük bir lonca varsa, bu üyenin faaliyetlerini kontrol etmek zahmetli olabilir. Ancak, doğrudan lonca arayüzü içinde lonca son faaliyetleri kontrol edebilirsiniz. Ayrıca kendi lonca içinde hırsızlık önlemek için son banka günlükleri kontrol edebilirsiniz!

guild_history_02Lonca tarih yapacak!

 

guild_war_01Birlikte mücadele ve diğer filolar karşı savaşta gücünü göstermek!

GUILD SAVAŞ

Bir lonca olarak birlikte durmak ve birlikte mücadele edeceğiz! Sen gücünü göstermek ve diğer loncalar savaşı bildirirken bir ekip birlikte çalışabilir. TERA size gurur için mücadele edebilirsiniz lonca sistemi karşısında bir lonca sunuyor.

lider başka bir lonca savaş ilan etmek gerekiyor ve 24 saat, bir lonca puanları bir dizi puan miktarı veya bir Guildin lideri kaybeder kadar geçene kadar savaşlar sürecek. Lonca bir seferde üç kavgalar kadar dahil edilebilir. 

Lonca savaş karşı bir lonca başlatmak için, çoğu büyük şehirlerde satılan "Savaş Bahaar en Kıvılcım" adlı öğeyi satın almanız gerekir. Eğer kaybetmek istiyorsanız tüccarlar da "Kaia en rızası" satmak.

 

GUILD UYGULAMALARI

Herhangi bir karakter sizin lonca için geçerli ve özel bir mesaj bırakabilir. Bu üye toplamak ve birçok kişi sizin orduya katılmak istiyorum nasıl kontrol için en kolay yoludur.

Bu TERA lonca sisteminin genel bakış varmıştır. Neyi bekliyorsun?Sunucu üzerinde iyi lonca ol!

guild_apply_03Ah bak, bir başvuru var! Onu davet!
Cevap bulunamadı.