alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
211
NOCTENIUM - YENI BIR KAYNAK!
Mehmet G.
12 Mayıs 2015 10:45

Biz bu kılavuzda artık garip bir yeni kaynak oldukça birkaç kez söz ettik - ama tam olarak ne bu konuda, ve neden herkes onu istiyor gibi görünüyor?

Noctenium - Ne için kullanabilirsiniz?

Noctenium Arborea tamamının en çok yönlü kaynaklardan biridir - Yeni ekipman parçaları işçiliği, dişli büyüleyici için, sizin saldırıları daha güçlü hale gelen - ve daha fazla Noctenium adlandırılan bu yeni kaynağın gücüdür!

Avcı Noctenium etkisini aktive eden bir beceri kullanır - yeşil aura şimdi onun beceri ve beceri Noctenium tarafından güçlenmiş olmalıydı sarı sayılar görüntülenir zararı yutmak olacak!

Nerede bu kaynak alabilirim?

Kendiniz için bu güçlü kaynak bazı güvence altına almak amacıyla farklı olasılık vardır:

  • The Gathering & hazırlama 
    Öldürülmesi canavarlar ve farklı cevher ve bitkiler toplama mümkün gibi İttifak'ın levazımından alınabilir "Affinity Catalyst" gibi Noctenium infüzyon içine farklı malzemeler, dönüştürmek yapacak!

  • Araştırıyor 
    Farklı günlük araştırıyor oyuncular cesur maceraperest için bir ödül olarak Noctenium Infusions verecek affedebilirim!

 

Noctenium Aspiratörler

Noctenium Emme üç unutulmuş bölgelerinde rastgele yerleştirilmiş ve her İttifak için çok değerli olan! Onlar doğrudan böylece üç İttifaklar arasındaki rekabetin, ve ne sıklıkta İttifak Deney Grounds girebilirsiniz sonucunu etkilemektedir. (Daha fazla detay "kanıtlanması Grounds" bölümünde verilecektir.)

Oyuncular sadece düşman topraklarında Noctenium Aspiratörler devre dışı bırakmak ve kendi bölgesinde Aspiratörler savunmak zorunda olabilir!

 

Bir Extractor devre dışı bırakmak için, oyuncular tek tespit etmek ve bu yaklaşım var. Bir kez böyle bir makineye yanında, oyuncular "F" tuşuna basın ve Extractor Anahtarı toplamak gerekir. Her oyuncu kendi envanterinde bulunan 5 tür tuşların maksimum olabilir. Ama dikkat! Bu anahtarlar gelip aşağıdaki eylemlerden birini geçmek gerektiğini envanter dışına düşecek:

- Sen (mount tank) aracınızı monte

- Işınlanma kaydırma kullanın

- "Unstuck" fonksiyonunu kullanın

- Unutulmuş bölgeyi bırakın

- Die

Yani çevresi yakın ilgi ve başka bir oyuncu tarafından öldürülen olmadığından emin olun.

Güvenli bir şekilde geri kampına bu bölgedeki anahtarı getirmek yönetmek durumunda, sen NPC mevcut birine verebilir. Düşman Aspiratörler devre dışı bırakarak size 5 İttifak görevler her gün kadar bitirebiliriz Bu şekilde!

 

KANITLANMASI GROUNDS

 

Kanıtlanması Grounds nelerdir?

"Kanıtlanması Grounds", sadece farklı İttifaklar çaba önceki gün bağlı bir günde belirli saatlerde girilebilir özel bir zindan vardır.

Oyuncuların bir grup girmek zorunda kalacak bir oyuncu kendi üzerinde absolve vardır bazıları, ve diğerleri - farklı "kanıtlanması Ground" -Dungeons tipleri vardır!

 

Eğer böyle bir zindanda girdikten sonra, bir BAM mücadele etmek gerekir! Eğer yalnız bir zindan girdiyseniz, sen yağma iddia için kendi başınıza bu canavar öldürmek zorunda kalacak. Bir grup zindan girmek zorunda mıyım, siz ve arkadaşlarınız gibi Argon Vitriols, karakteriniz için son aksesuarları yanı sıra Visionmaker Tarifler gibi bazı özel öğeler, ellerini almak için çok daha güçlü bir BAM öldürmek zorunda kalacak!

Daha sık girmek için diğer İttifak ile yarışın!

İttifak faaliyet İttifaklar üyelerinin bu zindan girebilirsiniz ne sıklıkta belirler. Düşman Aspiratörler devre dışı bırakılması doğrudan daima 21:00 CEST kadar 01:00 CEST çalışır, bu rekabetin sonucunu etkiler. Bu zaman diliminde sonunda Rekabet Noktaları miktarı ilk etapta içine yerleştirileceği İttifak ve İttifaklar ikinci ve üçüncü yerlerde takip edecek belirler.

Her çalıntı Extractor ek 5 CP'leri oluşturmaktadır. Her İttifak için oluşturulan baz miktarı aynıdır ve İttifak Aspiratörler kaybetse bile, bu sayı değişiklik olmaz, ancak ek CP sayısı artacak 100'den fazla Ekstraktörler ile bir İttifak için oluşturulan:

Sadece "itfa" Anahtarlar çalıntı Ekstraktörler olarak sayılacaktır. Ücretsiz Traders Toplu intifa zaten 5 Extractor Tuşları ve Aydınlanmış Birliği üç Extractor Tuşları (bir oyuncunun envanterinde, ya da bir yere zeminde ya oyuncu öldürülmüş olmalıdır) eksik.

Giriş Times

Bir gün önce farklı İttifaklar arasındaki rekabet, daha önce de söylediğim gibi giriş süreleri, bağlıdır. aşağıdaki gibi İttifaklar için girdiler karar ediliyor:

Her saat için, bir 'zar' alınır. İlk sırada yer aldı İttifak ikinci yerleştirilen İttifak daha bu zar rulo kazanmak için daha yüksek şansa sahip olacak ve aynı üçüncü yerleştirilen İttifak için de geçerlidir.

 

Her İttifak kanıtlanması Grounds girmek farklı saat olacak ve bu saatler önceki gün yarışmanın göre değişir.

FARKLI YENI ÜRÜNLER BU GÜNCELLEMESI ILE TANITILDI!

 

Yeni PvP Ekipmanları!

Yeni ekipman seti, bu yama ile tanıtılacaktır ve bu zanaat amacıyla Noctenium zengin çeşitli unsurları gerekir. Diğer setleri aksine, oyuncular bu öğeyi oluşturmak için belirli bir işçiliği düzeyi gerekmez, ancak otomatik olarak seçilen kısmını tekne edecek bir tarif satın alabilirsiniz, tüm malzemeler envanter olmalıdır.

Düşmanlarına bomba atmak!

Farklı bomba ellerini almak için İttifak üyesi için farklı yolları vardır - ya ikmal subayı İttifak için onları yaratan, ya da oyuncular farklı unutulmuş bölgeleri boyunca Bams ve diğer canavarlar onları alabilirsiniz:

Stun Grenade 
Kısaca bu el bombası kullanarak düşmanlarınızı stun!

Yavaş Grenade 
size düşman yavaşlatabilir bu el bombası atarak.

Mayın 
Bu kara mayını sadece bu kez bir düşman oyuncu adımlarını patlayacak.

Saatli Bomba 
Zaman bombalar yere yerleştirildikten sonra birkaç saniye patlayacak.

Flaş Grenade 
Flaş bombası kısaca düşmanlarını kör!

 

Görünmez ol!

Quartermasters görünmez döner, hangi görünmezlik iksirleri satmak! Düşman oyuncular ve canavarlar Hem artık sizi tespit etmek mümkün olacak, ve onların topraklarını işgal etme savunma geçmiş gizlice!

 

Ama dikkat! Eğer bir düşman oynatıcı saldırı, ya da başka herhangi bir zararlı eylem yürütmek gerektiğini, etki kaybolur ve herkes seni tekrar görmek mümkün olacak!

Algılama totemler oyuncuları sizi uncloak edecek zemin üzerine koyabilirsiniz vardır! yarıçap yere gösterilecektir, böylece böyle bir totem algılamalıdır, daha iyi onun etrafında koşmak!

KENDI BAMS SPAWN!

 

Evet, bu bir rüya değil - tüm kendiniz Bams spawn! Siz canavarlar farklı türleri arasında seçim var:

  • Kendiniz tüm öldürebilir Ones
  • Eğer küçük bir arkadaş grubuyla usta olanlar
  • Sadece bir baskın ile meşgul olmalıdır ve son tipi:

Bir BAM çağırmak için, kendinize bir çağırma değnek zanaat gerekir! Sen İttifak'ın levazımından de tarifi satın alabilirsiniz ve farklı malzemelerle toplamak gerekir.

Böyle bir çağırma değnek senin elinde olduğunu sonra, (istisnalar büyük şehirler, kasabalar ve zindan entances olan) hemen hemen her yerde senin BAM çağırmak mümkün olacak.

Ama dikkatli olun! Düşmanlar köşeyi pusuda ve sağlık puan kaybetmek için beklemek. Eğer onlara size karşı kullanmak herhangi bir zayıflık göstermesi gerekir, sizin grup öldürmek ve bam kendilerini kavga! Ayrıca dikkat etmelidir ve 100 saniye sonra kaybolur gibi çağrıldı canavar ile bir mücadele içine yapmadan önce çok uzun süre beklemek değil.

Farklı Bams gücüne bağlı olarak, ödülleri bu kavgaya koymak çabaya değer olacak!

Cevap bulunamadı.