alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
187
TANITIM
Mehmet G.
12 Mayıs 2015 08:31

TERA dünyasında, nitelikleri karakterinin oyun özelliklerini temsil etmektedir. Onlar başa edebiliyoruz ve ne kadar yüksek bir kritik vuruş şansı örneğin, ne kadar zarar anlatacağım. Çeşitli istatistikler ve düzenleyiciler her biri, aslında zor bir görev olabilir ne anlamaya çalışıyorum. Onlar sadece kelime ve sayılar vardır, ama hepsi gerçekte ne anlama geliyor? TERA çekirdek mekaniğinin bazı biraz daha şeffaf hale getirmek için, sizin için işçiliği istatistik ve teori dünyasına küçük bir giriş oluşturduk.

Aşağıdaki paragraflar okuduktan sonra, hiç şüphesiz biraz daha iyi karakter anlamak ve geçmişte ile mutlu değildi karakter yönlerine geliştirmek mümkün olacak. Belki karakteri oldukça sık etkileri demonte yenik düştü. Bu makalede kazanmak bilgisi ile, dengenizi artırmak ve bir çentik karakterinin performansını yükseltmek öğeleri aramak mümkün olacak.

TERA nitelik sisteminin daha iyi anlaşılması size yeniden karakter deneyimi sağlayacaktır.

 

KATEGORILER ÖZELLIK VE NASIL BIRLIKTE ÇALIŞMAK

Öznitelikler için farklı kategoriler vardır. Biz savaş niteliklerini, (senin karakterin sınıf tarafından belirlenir) istatistik var ve biz madde istatistikleri ve örneğin, meraklıları gibi, istatistik eklemek başka şeyler var.

Eğer bu nitelikleri görebileceğiniz, isteyebilir. Sadece çeşitli nitelikler vardır görebilirsiniz Ne P basarak profilinizi açın. Ama hepsi ne anlama geliyor? Bu ilk bakışta zor görünebilir, ama arkasında kolay bir formül var. Savaş nitelikleri baktığınızda, zaten bu formülün sonucunu olacaktır. Yani bir bakışta tüm önemli numaralarını almak için gerçekten çok kolay. Bunu içine derin gitmek istiyorsanız, bunun arkasında bilgi almak da mümkündür.savaş nitelikleri meraklıları gibi, daha sonra, karakterin eşsiz istatistikler numaraları alarak öğe istatistikleri ve ek şeyler ekleyerek hesaplanır.

Şimdi bunun arkasında hesaplama biliyoruz, nitelikleri kendilerini bir göz olması gerekir. Karakter yolu o hareket anlamak için / o her nitelik ne bilmek önemlidir, yapar, bu yüzden doğru şeyleri iyileştirmek ve iyi vites ve meraklıları alabilirsiniz. Bu şekilde, zayıflıklarının üstesinden ve sonunda daha güçlü olabilir.

dragon425_01

 

 

 

 

SAVAŞ NITELIKLER

Daha önce belirtildiği gibi, savaş nitelikleri karakterinizin yetenekleri bir bakış vardır. Basit bir kural: başarı şansı daha, sayıları daha yüksek.

popori_01

Saldırı

Bir karakterin saldırı yeteneğini temsil eder ve onun / onun madde istatistikleri ve Güç stat oluşmaktadır - bu büyü şifa etkilemez

Savunma

Bir karakterin defansif yetenek temsil eder ve onun / onun madde istatistikleri ve Dayanıklılık stat oluşur

Darbe

Başarıyla provoke yıkmak veya rakibinizi hareketsiz yeteneğini temsil

Denge

Demonte ve immobilizasyon etkileri karşı yeteneğini temsil

Crit Oranı

Başarılı bir kritik vuruş iniş şansı Temsil

Resist crit

Başarılı bir kritik vuruş direnerek şansı Temsil

Crit Güç

Normal ve kritik bir vuruş arasındaki farkı temsil hasar

 

İSTATISTIKLER

Bu istatistikler sınıftan sınıfa değişmektedir.

  • Güç saldırmak için karakterinizin temel yeteneği bir temsilini
  • Dayanıklılık savunmak için karakterinizin temel yeteneği bir temsilini
  • Etki Faktörü karakterin temel yeteneği bir gösterimi, provoke yıkmak veya rakibi hareketsiz
  • Faktör dengeleyin demonte ve immobilizasyon etkileri direnme karakterinizin temel yeteneği bir temsilini
  • Saldırı Hız karakterinin temel saldırı hızı bir temsili - bu şifa büyü dahil olmak üzere tüm muharebe hızlarını etkiler
  • Hareket karakterinin temel hareket hızı bir gösterimi

combat_01

 

screen5_01

ÜRÜN İSTATISTIKLERI

  • Değiştirici Saldırı bir öğe Güç stat görüşmek olacak bonusu
  • Darbe Modifier bir öğe Etki Faktörü stat görüşmek olacak ikramiye
  • Savunma Modifier bir öğe Dayanıklılık stat görüşmek olacak ikramiye
  • Denge Modifier bir öğe Denge Faktörü stat görüşmek olacak ikramiye

 

Sizin yeni edinilen bilgiler ile, bazı Bams 'eşek tekme ve üst etme yolunun mücadele şimdi hazırsınız!

Cevap bulunamadı.