alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
334
tera - berserker
Barış S.
20 Haziran 2015 19:33

Berserker  :

[Resim: 0GQDzhs.jpg]

İşte benim mükemmelim... Bir karakterde olması gereken her özelliğe sahip. Blockları müthiş derecede hızlıdır. Block skiline bastığınız an block yapar, bıraktığınız an çeker. Cool-down'suz bir skilldir. Cool-down skillerinden en uzun olanı 4 sn'dir. Yürüyüşü orta derecedir. Pvp'de çok can yakar. Dg'leri bir archer yardımıyla zorlanmadan halledebilir. Archerin sebebi ise canavarları toplamak icin. Atakları oldukça fazladır. Karakteri ben de kullanıyorum. Bütün karakterleri denedim. Sıkılmadığım tek karakter budur. 35 level kastım bakımdan oluşan bir hata nedeniyle silindi. Yeni bir hesap açtım ve hiç zorlanmadan 23 level oldum. Sadece 1 günde. Müthiş bir karakter. 100 oyuncudan 55-70 arası bu karakteri tercih eder.

Cevap bulunamadı.