alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
153
TERA HOŞGELDINIZ!
Sergen B.
8 Nisan 2015 10:53

Bu kılavuz, yeni oyuncular dünyanın temellerini anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Eğer MMORPG aşina bile, TERA aşina olmayabilir birçok sistemi bulunmaktadır. Korkma, yardım yolda!

 

BAŞLAYALIM!

Karakter oluşturulduktan sonra, kısa bir cutscene size tanıtmak için göreceksiniz ve sağ sonradan macera başlayabilirsiniz!

first_npc_01Axelle, karşılaşacağınız ilk NPC'ler (non-oyuncu karakterleri) bir.

 

map_01Eğer mavi metin tıklarsanız, konumu harita üzerinde işaretlenir.

 

ARAYIŞI HEDEFLERI YERLERININ

Dawn Adası (başlangıç ​​bölgesi) Birçok kişi çeşitli görevlerde sizin yardımınıza ihtiyaç olacaktır. Nerede istediğiniz zaman "L" tuşu ile macera günlüğünü açabilirsiniz canavarlar öldürülen edilecek bir macera öğesi, vb bulmak için merak olabilir

Bu işlevi kullanarak, kolayca harita üzerinde arayışı hedefleri kontrol edebilirsiniz.

 

 

COMBO BECERILERI SISTEMI

TERA kombo sistemi çok sezgisel, henüz ana zor! Başarılı bir düşman belirli becerileri kullanarak sonra, boşluk çubuğuna basarak açılan zinciri başlamak mümkün olacak. Bazı tarak atlatmak, ya da sadece yere serdi suretiyle, engellemek için yeteneğine bağlı olarak devreye girecektir.

 

skillbar_01Yani birçok durum nerede bu sistemi kullanabilirsiniz!

 

campfire_01

KAMP ATEŞI SISTEMI

Kamp ateşi sistemi harika bir toplumsal özellik. Bir kamp ateşi etrafında, sen, senin dayanıklılık göstergesi doldurmak çeşitli ikramiye almak ve ile gruba insanları bulmak!


 

GELIŞTIRME KRISTALLERI

geliştirme kristalleri silah ve zırh geliştirmek için kullanılır. Çoğu ekipman parçaları üzerinde özel yuvalara yerleştirebilirsiniz. Belirli tüccarlar onları satın, ya da canavarlardan onları yağma yoluyla kristalleri elde edebilirsiniz.

Eğer dışarı bu sistemi denemek istiyorsanız, Şafak Adası'nda Seferi Base Camp içinde Viator gidin!

 

 

 

 crystal_shop_01Aslında oldukça ucuz!

 

shop_02büyü tozu herhangi bir tüccar satın alınabilir.

EŞYALARINIZI ENCHANTING

Sen olursanız dünyanın neresinde dişli enchant! (Klavyenizdeki veya basın "T"), ana menüde "büyülemek" seçiniz ve deneme başlar. Dişli enchant için, öğeleri 3 tip gerekir:

  • Eğer enchant istediğiniz dişli parçası
  • Madde olarak kullanılan dişli bir diğer parçası
  • Bu aynı seviyede ve ekipmanlar yuvası olması gerekir.
  • Büyü tozu


ÖDÜLLER

Oyun boyunca battlegrounds aracılığıyla örneğin çeşitli belirteçleri, elde edebilirsiniz. Bu belirteçleri yüksek kaliteli zırh ve silah gibi özel ödüller için onları ticaret uygun satıcıları kullanılabilir. Ayrıca malzeme büyüleyici olarak bu takas dükkan silah ve zırh kullanabilirsiniz.

rewards_01Değerli savaşçılar için değerli dişli.

 

monster_01Arayışı seviyesine gelecek "5" simgesi denemeden önce bir grup toplamak gerektiği anlamına gelir!

GÖREV ZORLUĞU

TERA olarak, tek başına başarılamaz daha çok görevler vardır.Eğer arkadaşınızın yardımına ihtiyacınız olacak!

İşte farklı macera türlerinin bir bakış:

  • Yalnız - Yalnız kolayca bu görevi tamamlayabilirsiniz.
  • Mix - Bu arayış, hem solo ve grup canavarlar dolaşmak bir alanda yer alır. Ancak, sınıfına bağlı olarak, tek başına görevi bitirmek gerekir.
  • Parti - Muhtemelen görevi tamamlamak için bir gruba ihtiyacınız olacaktır.

Ayrıca, turuncu işaretlenmiş görevler sizinkinden daha yüksek bir seviye karakteri içindir. İlk biraz daha deneyim elde etmeye çalışın!

Cevap bulunamadı.