alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
211
TERA KAMP ATEŞI SISTEMI
Mehmet G.
12 Mayıs 2015 10:32

TERA KAMP ATEŞI SISTEMI

Eğer savaş kullandığınız dayanıklılık geri almak gerektiğinde TERA içinde Campfires kullanılmaktadır. Kalıcı ve Taşınabilir: TERA dünyada bulunan kamp iki türü vardır.

Normalde yerel alanda kamp yaptık NPC küçük bir garnizon olarak, belirli yerlerde kalıcı kamp bulabilirsiniz. Canavarlar sizin hedefe ulaşmak için geçmek zorunda alanda dağınık olacak gibi bu campfires, seyahatleriniz sırasında özellikle faydalıdır. Campfires sağlık ve dayanıklılık yenilemek için yararlı çukur durur olduğunu kanıtlayabilir.

Öte yandan Taşınabilir campfires Adından da anlaşılacağı tam olarak ne olduğunu. Bu oyuncu ile yapılabilir haricinde Onlar nerede olurlarsa olsunlar onları kurtarma olanakları uzandı icar, daimi meslektaşlarına aynı şekilde çalışır. Yarıya kadar bir zindan olduğunu ve görünürde hiçbir garnizon görürseniz kamp ateşi inhandy.Portable campfires sonunda kaybolur ve sonunda bir kamp ateşi hep birlikte kaybolur yetenekleri artırma onların dayanma gücü, yani birkaç dakika sonra sönecek giriyor budur. Ancak, uzun süre kamp ateşi korumak istesin, onu yakar süresini uzatmak, "yakacak odun" kullanılarak yeniden yakılabilir.

 

DAYANIKLILIK: HER EYLEM BIR SONUCU VARDIR.

Dayanıklılık maksimum sağlık ve mana yanı sıra diğer özelliklerini etkileyen tutkunu sisteminin bir türüdür. Canavarlar mücadele ve bazı eylemleri yapıyor aracılığıyla, dayanma gücünüzü yavaş yavaş tüketir. Bu yüksekse dayanıklılık, aldığınız daha iyi meraklıları olarak, mümkün olduğu kadar yüksek dayanıklılığınızı tutmak önemlidir. Bir kez "normal dayanma" yukarıdaki maksimum sağlık ve mana bir bonus. Bonus iyi, sahip dayanma gücü daha iyi.

Ancak, bu da dayanıklılık normal seviyesinin altında giderseniz, maksimum sağlık ve mana ile penaltı yanı sıra, saldırı hasarı alırsınız ters şekilde çalışır. Bu canlılık geliyor Bir önemli faktör dayanma gücünüzü tamamen diriliş üzerine% 0 azalır, bu ölürsün gerektiğini olduğunu. Her zaman sizinle birlikte kamp ateşi taze bir kaynağı var emin olun! 

TERA_Guide_Campfire_03_2_01

 

TERA_Guide_Campfire_02_2_01

CHARM ZAFER IÇIN YOL.

Campfires sadece sağlık ve mana buffs fazla kullanılabilir. Kamp belli takılar kullanarak, oyuncular yanma ve yardım alan, onların arzu çekicilik atabilir. Örneğin, saldırı cazibesi Ethereal cazibesi ise saldırı gücünü artırır ve Sanguine Charm giderek sırasıyla MP ve HP geri.

 

SERVET PAYLAŞIN

Ne kamp ateşi ve çekicilik sistemi hakkında harika sadece sizin sınırlı değildir olmasıdır; Herkes bir kamp ateşi ve çekicilik faydalarını paylaşabilirsiniz. Fellow parti üyeleri ya da rastgele oyuncular aşağı atılmıştır var bir kamp ateşi yararlanamadı ve tabii başkasının kamp ateşinin yarar. Bu aynı zamanda takılar ile çalışır!Eğer oyuncu çekicilik kullanan anda kamp ateşi altında iseniz, siz de faydaları olsun!

Oyuncuların bir araya gelip mücadele birbirleriyle dış etkileşim böylece Campfires, onların gerçek dünya sayacı parçaları gibi, sosyal araçlar haline. Campfires oyuncuların arayışı verenlerin ya da iş kurulları önünde karşılamak için "grup up" noktası haline, bu yüzden birlikte bir örneği veya zindan fethetmek. Takımınızın yaklaşan savaşa hazırlanmak böylece Taşınabilir campfires, bir zindan patron veya özel canavar önce özellikle yararlıdır.

Rumeysa Y.
16 Haziran 2015 19:34

haklısın