alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
163
TERA KULLANICI ARAYÜZÜ
Sergen B.
8 Nisan 2015 10:56

Herhangi bir oyun için kullanıcı arabirimi (UI) ins ve çıkışları tanıyalım olursa olsun tür kendi oyuncular için son derece önemli bir görevdir.Böyle senin envanter, beceri, ve profil sayfaları gibi bilgiler HUD ve çeşitli menüler ve pencereler aracılığıyla yol büyük bir atar gibi MMOs UI bir istisna değildir.

Bir bilgi her zaman mevcut baraj emer ve zor bir görev olabilir tüm anlamaya çalışırken, ekranın size dışarı atlama ile. Birkaç işaretçiler ve kemer altında oyun zaman biraz olsa Merak etmeyin, yakında herkes onsuz yaşamak nasıl merak olacağım.

En TERA bilginin neredeyse her şeye gücü yeten miktar ile size anahtar HUD elemanlarının bir kaç bir göz atalım!

243e0db8ed

OYUNCU DURUMU

Bu tartışmalı HUD en önemli unsurdur. Makro düzeyde bu sizin karakter canlı veya ölü olup olmadığını bilmenizi sağlar. Biraz daha yararlı örnek aşağı ölçeklendirme, bu nasıl sen ölüm, yanı sıra sakladığınız mana miktarı ve diğer birçok yararlı çerez yakın bilmesini sağlar.Varsayılan olarak, bu bilgiler ekranın üst kısmında gösterilir. 

 

TERA_UI-Guide_03

HP & MP

Ekranın sol üst başlayarak, kırmızı HP çubuğu, daha iyi kaç sağlık puan gösterir. Eğer 0 HP vurduğunda, sen öldün. Eğer 0 MP sorunu olmadan hayatta rağmen MP, çok aynı şekilde çalışır, sadece varsayılan dışında birçok saldırılar mümkün olmayacaktır. 

 

DAYANMA GÜCÜ

HP & MP barlar altında kırmızı kalp senin dayanıklılık seviyesini gösterir. Bu toplantıda alınan meraklıları aracılığıyla 135 maksimum artış olmasına rağmen 120 normal dayanıklılık tavan.Dayanıklılık ve HP, özünde sağlık bozuldukça, böylece dayanıklılık yapar, bağlantılıdır. HP & MP Ancak aksine, dayanıklılık zamanla yeniden olmaz. becerilerin kullanımı da dayanıklılık tüketir. 

TERA_UI-Guide_09

 

TERA_UI-Guide_03_fix_01

TUTKUNLARI VE DEBUFFS

Ne zaman bir eylem o (tutkunu) veya negatif (debuff) pozitif olsun, senin karakterin durum ayarı her türlü bahşeder, efekt zaman hakkında bilgi sağlayan pusulanın yanında ekranın sağ üst köşesinde küçük bir simge bulacaksınız bunun üzerine imleci getirdiğinizde. Bu bilgiler genellikle efektin süresini kapsamaktadır.

 

XP BAR

Ekranın üst kısmında ikamet değildir oynatıcı durum bilgilerinin tek parça kendi pansiyon için kutup karşısında konumunu seçti. XP ilerleme çubuğu oyun ekranının en alt kısmında konumlandırılmış.Ne zaman portakal, normal oranda XP kazanç vardır. Bar ancak mavi olduğunda, bu size yaklaşık iki kat, normal hız dinlenmiş hızında XP kazanç olduğunu gösterir. Eğer oyun oturumu önce büyük şehirlere dönmek sağlayarak dinlenmiş oranı süresini artırabilir. 

TERA_UI-Guide_04_fix

 

NAVIGASYON & QUESTING

Senin karakterin durumunu bilerek tüm iyi ve iyi, ama dünyanın en sağlıklı karaktere sahip, ne hiçbir fikri ile hiçbir ortasında sıkışmış eğer keyifli bir deneyim çok için yapmaz. Mutlu TERA HUD nerede gitmek nerede, deşifre yardımcı olacaktır, ve nasıl gidilir bazı oldukça kullanışlı araçlar sağlar.

 

TERA_UI-Guide_05_fix_01

 

PUSULA ALANI

TERA dünyasında neler olup bittiğini bağlı olarak, HUD varsayılan pusula alanda oluyor bir sürü olabilir.

Pusula şeyden, sen şu anda konum alan adını görürsünüz.

Vesilesiyle pusula etrafında dairesel görüntüler simgeleri bir dizi de vardır. Bu simgeler (hangisi simge bulmak için üzerlerine imlecinizi) Aşağıdaki.

  • Eğer bir dinlenme alanı içinde olduğunuzda
  • Eğer bir oyun posta aldığınızda
  • Senin öğelerden biri Aracılık üzerinde sattık zaman
  • Siyasi sistem durumu
  • Zindan bulucu

Çeşitli görülecek, faiz ve düşman noktaları pusula kendisi aracılığıyla bulunabilir. Sen ne zaman UI modunda görüntüler dişli simgesi üzerinden görüntüler ne belirtebilirsiniz.

 

GÖREV TRACKER

arayışı izci 7 aktif görevler görüntüleyebilirsiniz. izci ne yapılması gerektiğini açıklayan arayışı hat adı, yanı sıra bir cümle ya da iki sağlayacaktır. Her arayış içinde ilerleme de takip edilecek. Bir arayış hattı başlığı tıklamak tam arayışı Giriş çeker. Burada görevler günlüğüne bir isim / yere tıklayarak harita üzerinde ilgi belirli noktaları takip ve vurgulamak arayışı edildiği seçebilirsiniz.

TERA_UI-Guide_13

 

TERA_UI-Guide_14

 

  • Kırmızı = hikaye
  • Sarı = Normal
  • Mavi = lonca
  • Yeşil = günlük itibar
Cevap bulunamadı.