alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
111
ULAŞTIRMA SISTEMLERI
Sergen B.
8 Nisan 2015 11:33

TERA dünya devasa. Arun ve Shara toprakları genelinde seyahat için ulaşım araçları birçok sizin için kullanılabilir. Otur, rahatla ve sahne tadını çıkarın!

 

PEGASUS

Pegasus ana şehirler ve küçük köyler arasında yolculuk için eşsiz bir yoldur. Küçük bir ücret ödedikten sonra, sen mümkün olduğunca çabuk hedefe ulaşmak için boyutsal portalları aracılığıyla gidecek bu görkemli yaratık, üzerinde gönderilir.Pegasus ağı ile kıtalar içinde ana yolları kapsamaktadır.

TERA_Guide_03_2_01

 

 

 

TERA_Guide_07_2_01

UÇAN EJDERHALAR

Amani sermaye etrafında alanlarda, Kaiator, Argon hatları önceki son kalesi, Pegasus seyahat güvenli seyahat edebilmeleri için hardier uçan ejderhalar yerini almıştır.

 

 

TERA_Guide_06_2_01

TELEPORTERS

Teleporters açıklamaya gerek var mı? Bazı zindan girmek için, bir görevi tamamlamak ve örneğine teleported bu parlak nesnelerle etkileşim gerekir.

 

 

AYAKLARI

Senin karakterin bireysel zevke uygun kullanılabilir çeşitli bağlar vardır. Tabii ki, bu bağlar bazı Kazanılan gerekir ve bazı gereksinimleri vardır. Onlar da değişen hızlarda seyahat.

TERA_Guide_02_2_01

 

 

 

 

KÖY ATLAS & SEYAHAT DERGİSİ

"Köy Atlas" farklı köylerde ve kıtalar arasında seyahat etmek en hızlı yöntemdir. Bu öğenin bir tıklama sonra, dünya haritası gösterecektir ve Arborea birçok köylerinden biri teleport seçebilirsiniz. Kısa bir döküm süre sonra, hemen seçtiğiniz yere teleported olacak.

Seyahat dergi ile, özel ışınlanma noktaları oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bu maddeyi kullanmak, ve "Konum Ekle" üzerine tıklamak. tam size kaydedilir üzerinde duruyoruz ve artık herhangi bir zamanda orada teleport koordinatları. Bir günlük macera yerin önünde bir ışınlanma noktasını ihtiyacınız var? O zaman bu sizin için ideal bir madde olduğunu!

Cevap bulunamadı.