alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
176
ULAŞTIRMA SISTEMLERI
Mehmet G.
12 Mayıs 2015 10:30

TERA dünyası devasa olduğunu. Arun ve Shara toprakları arasında seyahat etmek için, ulaşım araçları birçok sizin için kullanılabilir. Otur, rahatla ve sahne tadını çıkarın!

 

PEGASUS

Pegasus ana şehirler ve küçük köyler arasında yolculuk için eşsiz bir yoldur. Küçük bir ücret ödedikten sonra, size en kısa sürede hedefinize ulaşmak için boyutsal portalları aracılığıyla gidecek bu görkemli yaratık, üzerinde gönderilir. Pegasus ağı ile kıtalar içinde ana yolları kapsamaktadır.

TERA_Guide_03_2_01

 

 

 

TERA_Guide_07_2_01

UÇAN EJDERHALAR

Amani sermaye etrafında alanlarda, Kaiator, Argon satırları önce son kalesi, Pegasus seyahat güvenli seyahat sağlamak için hardier uçan ejderhalar yerini almıştır.

 

 

TERA_Guide_06_2_01

TELEPORTERS

Teleporters açıklamaya gerek var mı? Bazı zindan girmek için, bir görevi tamamlamak ve örneğine teleported bu parlak nesnelerle etkileşim gerekir.

 

 

MOUNTS

Senin karakterin bireysel zevkinize uyacak şekilde kullanılabilen çeşitli bağlar vardır. Tabii ki, bu bağlar bazıları Kazanılan gerekir ve bazı gereksinimleri vardır. Onlar da farklı hızlarda seyahat.

TERA_Guide_02_2_01

 

 

 

 

KÖY ATLAS & TRAVEL DERGİSİ

"Köy Atlası" farklı köy ve kıtalar arasında seyahat etmek en hızlı yöntemdir. Bu öğenin bir tıklama sonra dünya haritası gösterecek ve Arborea birçok köylerinden birine teleport seçebilirsiniz. Kısa bir süre sonra döküm, hemen seçtiğiniz konuma teleported olacak.

Seyahat dergisi ile, özel ışınlanma noktaları oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bu maddeyi kullanın ve "Yer Ekle" üzerine tıklayın etmektir. Tam size kaydedilecektir üzerinde duruyoruz ve artık herhangi bir zamanda orada teleport edebilirsiniz koordine eder. Bir günlük macera yerin önünde bir ışınlanma noktası mı ihtiyacınız var? Sonra bu sizin için ideal bir madde olduğunu!

Cevap bulunamadı.