alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
154
ÜN REHBERI
Sergen B.
8 Nisan 2015 11:28

Seviye 58 ulaşmak ve 'geldiğinde İtibar ilk önemli hale Pathfinder Mesaj bir mesaj 'belirten görüntülenir', Şimdi [Invalesco] ile tanışmış '. Bu noktadan itibaren, belirli bölgelerde görevler bu bölgede farklı tüccarlar ile ayakta artacak itibar noktaları, hibe. Belirli bir seviyede önce bir bölge ile tanışmış olabilir, ancak düzeyinde 58 at ilgili görevler yapmak mümkün olacak. yüksekse ' ayakta bu tüccarlar özel ürün ve ekipman satın alabilirsiniz daha '!

 

TERA_ReputationGuide_02Bir hiziplerin bakış ve her biri ile oyuncunun itibar

KARMA SISTEMI TEMELLERI

Eğer itibar kazanabilir aralarında 8 farklı hizipler vardır:

 • Hyderad Legacy in Veritas District
 • Invalesco bölgesindeki Val Tirkai
 • Shariar bölgesindeki Helkan Bölgesi
 • Valsekyr Hunt bölgesindeki Val Kaeli
 • Velika Hands in Velika
 • Agnitor sırasında Nexuses
 • Unified Theory Institute in Allemantheia
 • Jax Güven içinde Serserinin Harbor

Kenara (Velika, Nexuses, Jax Güven hariç ve Teorisi Enstitüsü Unified) çeşitli bölgelerde yapılacak, normal (sarı) maceralar, 10 gibi bir maksimum, itibar puanı ve günlük görevler yapıyor kredisi toplamak mümkün olacak Günde araştırıyor (TERA Club üyeleri için 20 araştırıyor).

Sizinle ve kaç puan haberdardır olduğunuz bölgenin görmek için basın 'toplanmıştır P 've' İtibar '. farklı hizipler ve onlarla ayakta sonra görüntülenir.

tamamlanan günlük maceralar sayısı 'tuşuna basarak görülebilir L've' görüntüleme Günlük Quest'in 'sekmesini.

Toplanan 'ün kredisi' takı, kristaller, ekipman ve çok daha fazlası satın almak için kullanılabilir.

 

İTIBAR RÜTBELER VE ONLARIN ANLAMI

Her bölge onları dışarı yardım etmiş ne sıklıkta ve ne kadar bağlı size doğru farklı bir duruşu vardır. Sekiz farklı rütbeler vardır:

Şüpheli  (3000 ilerlemek için gerekli itibar ) Endişeli   (6000 ilerlemek için gerekli itibar ) titrek           (9000 ilerlemek için gerekli itibar )Nötr              (12000 ilerlemek için gerekli itibar ) Olumlu       (15000ilerlemek için gerekli itibar ) Dostluk             (20000 ilerlemek için gerekli itibar ) Güvenilir              ( 25000 ün ilerlemek için gerekli )Revered           ( maksimum rütbe elde )


Günlük görevler 'başlayan yapılabilir kararsız iki olası görevler mevcut olduğunda, 'durumu. Her ek rütbe için, bir daha görev maksimum 5 araştırıyor olmak, eklenecektir. Ancak, bu belli gruplar arasında değişir: detay aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

öğeleri ve farklı satıcılardan satın alabilirsiniz ekipman yelpazesi de sizin seviyeniz bağlıdır. Diğerleri bu hizip ile 'Revered' gerektirir oysa bazı için, bir 'Nötr' rütbesi, yeter.

TERA_ReputationGuide_07Hyderad Legacy için olası bir arayış

 

HER ITIBAR RÜTBE IÇIN GÖREVLER SAYISI   

 ŞüpheliEndişeliBocalayanNötrElverişliCana YakinGüvenilirSaygıInvalesco--234555Shariar--234555Valsekyr Hunt--222222Hyderad Legacy--234555Velika Hands22334455Agnitor---11222Jax Güven----4455Unified Theory Institute----4455

 

TERA_ReputationGuide_08

GRUPLAR VE ONLARIN ÖĞELER

Her hizip öğeleri farklıdır. Diğerleri hasar uğraşan sınıflar için iyi olacağını küpe olabilir Bazı gruplar, tanking sınıflar için daha uygun olan ürün yok.

Hyderad Legacy sınıfları şifa için öğeleri konusunda uzmanım. Bu bir 'featuring halka ile oyuncular sağlar tek hizip olan % 5 iyileşmesini arttırır , stat, hem de geliştirmek kristaller ' MP havuzu .

Invalesco Statları daha fazla güç eklemek veya yeşil kristaller, varsenin direncini artırmak kritik isabet. Onlar da bir küpe var 3810 ile HP yükseltir !

Shariar hasar konusunda uzmanım. Onların halka bir 'olan hedef vurmak ek bir% 1.5 hasar verir , stat ', ve onların kristalleri artırmak Etki Faktörü ve Crit Rate !

Valsekyr Hunt tanking sınıflar odaklanmak. Onların halka 'özellikleri hedef vurmak 1.5% ek aggro toplar , stat ', ve onların öğeleri artırmak Denge ve HP havuzu .

Mücevher satın alınabilir adet 'yeşil kristaller' konabilir hangi bir 'Kristal soket' özelliği.

Için Nexus / Agnitor kredileri, satın alabilirsiniz Usta Enigmatic Scroll ve bir montaj yanı sıra, enchantable ekipman !

Jax Güven ve Unified Theory Enstitüsü ya da sınıf için bir bonus, stat ile, farklı ekipman parçaları sunuyoruz, ya da büyü yemi olarak kullanılır.

 

satın alınabilir farklı takılar

 

BIR ÖZEL BÖLGE - VAL KAELI

Tüm günlük araştırıyor tamamlanmıştır eğer itibar puanı ve kredi bile elde edilebilir tek yer olarak val Kaeli, itibar sistemi açısından çok özel bir bölgedir.

Neredeyse o bölgede her mafya verir 25 itibar puanı ve 1 itibar kredi oldukça basit farklı kristaller ve halka satın almak için gerekli rütbe ulaşmak için yapar.

Buna ek olarak, özel her 30 dakikada bir respawn ve 450 ün noktaları ve 25 kredilik damla çetelerin yanı sıra normalden daha fazla itibar puanı ve kredileri damla Bams vardır!

TERA_ReputationGuide_05Işaretlenmiş özel mafya yumurtlamaya noktaları bazı Val Kaeli bir haritası

 

TERA_ReputationGuide_05_new_01Siyah Leopar montaj ve bir korsan şapka

ÖZEL BIR DAĞI VE ŞAPKA

Özel NPC Velika'da sizi bekliyor: ' Velika Beastmaster Hands 'Bu' ehlileştirmek için tamamlamak zorunda beş görevler vardır Siyah Leopard '!

Her macera, bunun için yiyecek sağlayan bir eyer oluşturma ve sadece sizinle acil sedatif olan da dahil olmak üzere, bu leopar için gerçekleştirmek zorunda özel bir iştir!

Gerekli öğeler, çeşitli hizip satıcılardan satın gerekir. Ancak farklı hizipler arasında çok yüksek bir başarı ile yalnızca bu özel malzemeleri satın almak için izin verilecek hatırlatırız!

öğeleri gerekir:

 • Morpheutic Draft 'den' Velika Elinde '
 • Kukuletası Demeti 'den' Valsekyr Hunt '
 • Supple Noruk Deri 'den' Shariar '
 • Tirkai Grizzly Steak 'dan' Invalesco '
 • Silvervine Şubesi 'den' Hyderad Legacy '

Bu beş araştırıyor tamamlandıktan sonra, yeni bir arayış sizi verecek olan, açılır ' Beceri Riding: Siyah Leopard '!

Resimde karakter giyiyor fantezi korsan şapka fark ettiniz? Bu ve benzeri başlıklar bunun için itibar varsa, tuhaf şapkalar her türlü satın sağlar Velika'da 'Meruma', açılabilir.

 

Cevap bulunamadı.