alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
251
ÜN REHBERİ
Mehmet G.
12 Mayıs 2015 10:28

Seviye 58 ulaşmak ve 'geldiğinde İtibar ilk önemli hale Pathfinder Mesaj bir mesaj 'belirterek görüntülendiğinde' Şimdi [Invalesco] ile tanışmış '. Bu noktadan itibaren, belirli bölgelerde görevler o bölgede farklı tüccarlar ile ayakta artacak itibar puanı, hibe. Belirli bir seviyede önce bir bölge ile tanışmış olabilir, ancak düzeyinde 58 at ilgili görevleri yapmak mümkün olacak. yüksekse ' ayakta bu tüccarlar özel öğeleri ve ekipman satın alabilirsiniz daha '!

 

TERA_ReputationGuide_02Bir hiziplerin bakış ve her biri ile oyuncunun itibar

KARMA SISTEMI TEMELLERI

Eğer itibar kazanabilir aralarında 8 farklı hizipler vardır:

 • Hyderad Legacy in Veritas District
 • Invalesco bölgesindeki Val Tirkai
 • Shariar bölgesindeki Helkan bölgesinde
 • Valsekyr Hunt bölgesindeki Val Kaeli
 • Velika Hands in Velika
 • Agnitor sırasında Nexuses
 • Unified Theory Institute in Allemantheia
 • Jax Güven içinde Serserinin Harbor

Kenara (Velika, Nexuses, Jax Güven hariç ve Kuram Enstitüsü Unified) çeşitli bölgelerde yapılacak, normal (sarı) görevler dışında, 10 gibi maksimum, itibar puanı ve günlük görevleri yaparak kredi toplamak mümkün olacak Günde araştırıyor (TERA Club üyeleri için 20 araştırıyor).

Sizinle ve kaç puan haberdardır konum hangi bölgeye görmek için basın 'toplanmıştır P 've' İtibar '. farklı hizipler ve onlarla ayakta sonra görüntülenir.

tamamlanan günlük görevler sayısı 'tuşuna basarak görülebilir L've' görüntüleme Günlük Quest'in 'sekmesini.

Toplanan 'ün kredisi' takı, kristaller, ekipman ve çok daha fazlası satın almak için kullanılabilir.

 

İTIBAR RANKS VE BUNLARIN ANLAMI

Her bölge onları dışarı yardım etmiş ne sıklıkta ve ne kadar bağlı size doğru farklı bir duruşa sahiptir. Sekiz farklı rütbeleri vardır:

Şüpheli  (3000 ilerlemek için gerekli itibar ) Endişeli   (6000 ilerlemek için gerekli itibar ) titrek           (9000 ilerlemek için gerekli itibar )Nötr              (12000 ilerlemek için gerekli itibar ) Uygunluk       (15000ilerlemek için gerekli itibar ) Dostluk             (20000 ilerlemek için gerekli itibar ) Güvenilir              ( 25000 ün ilerlemek için gerekli )Revered           ( azami rütbe elde )

 

Günlük görevler 'başlayarak yapılabilir titrek iki olası görevler kullanılabilir olduğunda, 'statüsüne. Her ek rütbe için bir daha görev maksimum 5 araştırıyor olmak eklenecektir. Ancak, bu belli gruplar arasında değişir: ayrıntılar aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

öğeleri ve farklı satıcılardan satın alabilirsiniz ekipman yelpazesi de rütbe bağlıdır. Diğerleri o hizip 'ile Revered' gerektirir oysa bazı için, bir 'Tarafsız' rütbe, yeter.

TERA_ReputationGuide_07Hyderad Legacy olası bir arayış

 

HER ITIBAR RÜTBE IÇIN GÖREVLER SAYISI   

  Şüpheli Endişeli Titrek Nötr Elverişli Samimi Güvenilir Saygı
Invalesco - - 2 3 4 5 5 5
Shariar - - 2 3 4 5 5 5
Valsekyr Hunt - - 2 2 2 2 2 2
Hyderad Legacy - - 2 3 4 5 5 5
Velika Hands 2 2 3 3 4 4 5 5
Agnitor - - - 1 1 2 2 2
Jax Güven - - - - 4 4 5 5
Unified Theory Enstitüsü - - - - 4 4 5 5

 

TERA_ReputationGuide_08

GRUPLAR VE BUNLARIN ÖĞELER

Her hizip öğeler farklıdır. Diğerleri hasar uğraşan sınıflar için iyi olurdu küpe olabilir Bazı gruplar, tanking sınıflar için daha uygundur ürün yok.

Hyderad Legacy sınıfları şifa için öğeleri konusunda uzmanım. Bu bir 'featuring halka ile oyuncular sağlar tek grup % 5 şifa artırır , stat, hem de geliştirmek kristaller ' MP havuzu .

Invalesco sizin istatistikler daha fazla güç eklemek veya yeşil kristalleri var senin direncini artırmak kritik hitleri. Onlar da bir küpe var 3810 ile HP yükseltir !

Shariar hasar konusunda uzmanım. Onların halka bir 'sahip hedef vurmak ek bir% 1.5 hasar verir , stat 've onların kristalleri artırmak Etki Faktörü ve Crit Rate !

Valsekyr Hunt tanking sınıflar odaklanmak. Onların halka 'özellikleri hedef vurmak% 1.5 ilave aggro toplar , stat 've onların öğeleri artırmak Denge ve HP havuzu .

Mücevher satın alınabilir adet 'yeşil kristalleri' yerleştirilebilir hangi bir 'Kristal soket' bulunuyor.

İçin Nexus / Agnitor kredileri, satın alabilirsiniz Usta Enigmatic Scrolls ve montaj yanı sıra, enchantable ekipmanları !

Jax Güven ve Unified Theory Enstitüsü ya da sınıf için bir bonus stat, farklı ekipman parçaları sunuyoruz, ya da büyü yem olarak kullanılır.

 

satın alınabilir farklı takı

 

ÖZEL BIR BÖLGE - VAL KAELI

Tüm günlük maceralar tamamlanmış varsa itibar puanı ve kredi bile elde edilebilir tek yer olarak val Kaeli, itibar sistemi açısından çok özel bir bölgedir.

Neredeyse o bölgede her mafya verir 25 itibar puanı ve 1 itibar kredi oldukça basit farklı kristaller ve yüzük satın almak için gerekli rütbe ulaşmak için yapar.

Buna ek olarak, özel her 30 dakikada bir respawn ve 450 ün noktaları ve 25 kredi damla çetelerin yanı sıra her zamankinden daha fazla itibar puanı ve kredi açılan Bams vardır!

TERA_ReputationGuide_05İşaretli özel mafya spawn noktaları bazı Val Kaeli bir haritası

 

TERA_ReputationGuide_05_new_01Black Leopard montaj ve korsan şapka

ÖZEL BIR DAĞI VE ŞAPKA

Özel NPC Velika'da sizi bekliyor: ' Velika Beastmaster Hands 'Bu' ehlileştirmek için tamamlamak zorunda beş görevler vardır Siyah Leopard '!

Her macera, bunun için gıda sağlayan bir eyer oluşturma ve sadece sizin acil bir sakinleştirici olan da dahil olmak üzere, bu leopar için başarmak zorundayız özel bir iştir!

Gerekli öğeleri çeşitli hizip satıcılardan satın alınmak zorunda.Ancak farklı hizipler arasında çok yüksek ayakta yalnızca bu özel malzemeleri satın almak için izin verilecektir hatırlatırız!

öğeler gerekir:

 • Morpheutic Draft 'dan' Velika elleri '
 • Cowl Demeti 'dan' Valsekyr Hunt '
 • Supple Noruk Deri 'den' Shariar '
 • Tirkai Grizzly Steak 'dan' Invalesco '
 • Silvervine Şube 'den' Hyderad Legacy '

Bu beş Görevler tamamlandıktan sonra, yeni bir arayış sizi verecek olan, açılır ' Beceri Riding: Siyah Leopard '!

Resimde karakter giyiyor fantezi korsan şapka fark ettin mi? Bu ve benzeri başlık bunun için itibar varsa, garip şapkalar her türlü satın sağlar Velika'da 'Meruma' dan açılabilir.

 

SİZ WEAR CAN ŞAPKA!

RTEmagicC_TERA_ReputationGuide_19.png

Sıcak Pembe Popo Şapka

RTEmagicC_TERA_ReputationGuide_20.png

Yeşiller Partisi Şapka 

RTEmagicC_TERA_ReputationGuide_21.png

Sarı Starling Nestcap

RTEmagicC_TERA_ReputationGuide_22.png

Korsan Koyu Hat Dread

RTEmagicC_TERA_ReputationGuide_23.png

Sweet Dreams Hat 

RTEmagicC_TERA_ReputationGuide_24.png

Yeşil Tüylü Şapka

 

Cevap bulunamadı.