alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
214
WUNDERHOLM
Mehmet G.
12 Mayıs 2015 10:50

Wonderholme normal ve sert modda, TERA yepyeni 10-oyuncu baskın!

BanderSnatch almak için, bu zindanda zehirli sonu patron, sen canavarlar patlayan bir çılgın cyclops palyaço düşman ordularını de ve tabii ki savaş kanunları çekim tuzaklar arasında değişen, çok zorluk hayatta gerekecek!

Slay Bandersnatch ve şaşırtıcı yeni vites olsun! Shining Visionmaker set yapmak için gerekli Afrodit ve Maester setin parçalarını veya malzemeler alın!

Bandersnatch bu büyülü ortamda lider ve zehirli saldırılar konusunda uzmanlaşmıştır.

Ölümcül zehir Dev çevreler, çarpıcı karışımlar, zehirli hedeflenen patlamalar onu çevreleyen - bunlar ve daha fazlası saldırılar sizleri bekliyor. Sen daha iyi 10 oyuncu baskını düzenlemek istiyorum!

BanderSnatch hayatını yarıya sonra havaya atlamak için başlayacağız ve sizden Debuffs kaldırmak için özel olurken heykelleri yok olacak.

Hatta onu ulaşırsınız Ama önce, sen Felbane ve memurlarının yaptığı kütlesine geçmiş olsun gerekecek!

BanderSnatch için yol serbest bırakmak için taş "Solonesome Cage" in golem Felbane yenin!

Diğer parti üyeleri canavar yumurtlama kalabalık öldürmek için odaya ayakta tanklar girmek zorunda olurken sadece bir oyuncu, Felbane mücadele odanın ortasında kafesi girebilirsiniz.

senin öldürmek, alırsınız daha fazla ek meraklıları fazla canavarlar - örneğin "% 30 daha yüksek kritik oranı" olarak bunlardan 100 öldürmek her zaman, yeni bir tutkunu kilidi olacak, (5 kata kadar yığını olabilir). Son tutkunu cinayetin ardından 1000 canavarlar verilecek!

Şimdi Felbane öldürülen edildiğini, BanderSnatch geri almak ve onun en tehlikeli saldırılardan iki sağlar.

Farklı vesilelerle, Bandersnatch odanın ortasına gidin ve oda koyulaştırmak bir büyü başlar olacaktır. Senin baskını tüm üyeleri rastgele görünecektir yeşil alana mümkün olduğunca hızlı koşmak zorunda olacak!

Sadece bu güvenli bölgeye zamanında yapanlar acımasız ölüm bağışladı edilecektir. Yani her zaman BanderSnatch bir göz tutmak ve onun büyü başladığında hızla hareket.

Bandersnatch odanın ortasına gitmek başladığında, havaya zıplar ve tavandan aşağı doğru sarkar, aşağıda ne için kendinizi hazırlamak gerekir!

Dört heykel odasında görünür ve her oyuncu dört Debuffs alacak:

 

 

Böylece birinci sayıdan iki izledi birine eşit hiçbir sayı ile tek, ve - Sen şimdi debuffsun üzerinde sayısına göre belirtildiği gibi farklı heykelleri yaklaşmak zorunda kalacak.

Doğru sırayı takip etmelidir, debuffs tüm aksi takdirde baştan başlamak gerekecek silinecektir.

Cevap bulunamadı.