alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
291
YENI ÜRÜNLER
Mehmet G.
12 Mayıs 2015 10:52

Maester (Adonis) Set

Oyuncular Kezzel en Gorge ve Val Kaeli canavarlar öldürmekten, böyle Wonderhalls (NM) gibi farklı kaynaklardan gelen Maester seti alabilirsiniz.

Bu ekipman parçaları satın almak için oyuncular Argon Asker öldürerek bırakılan Argon esans yağma zorunda kalacak. Sonra Kanstria içinde Karem satın alınabilir Argon Soğutucular kullanarak Frozen Stones bunları açmak gerekir.

Bir oyuncu yeterince Dondurulmuş Stones sahip sonra, o kendini kendi seçtiği madde içerecek bir Adonis Kutusu, satın alabilirsiniz.

Oyuncular Kezzel yenmek için karar Should, bir Maester ekipman parçasını almak için üç şehirde her Erimiş Tockens alışverişinde Jecolt gidebilirsiniz.

Aphrodite Seti

Oyuncular size Wonderhalls bulabileceğiniz Nightmare BanderSnatch, (HM) birinden veya Maester Set yükseltme gelen Afrodit seti alabilirsiniz.

Içine Maester ekipman parçaları yükseltmek amacıyla 10 masterworked Aphrodite parçaları, sen Wonderhalls içinde Adonis birden çok kez yardım etmek zorunda olacak. Bir kez Wonderhalls temizledikten sonra, bu işlem ile devam etmek için Allemantheia içinde Lena ile karşılayabilir.

İlk adım Wonderhalls 30 kez temizlemek olacak ve her zaman Lutwidge, Tek Göz Jack, Felbane ve BanderSnatch öldür!Arayışı yapılır sonra, yemek tarifleri +10 Aphrodite Ayakkabı içine Maester Ayakkabı yükseltme almak mümkün olacak.Başka bir 10 temizler daha 10 vernikler sonra zırh şablon ardından eldiven şablonları, kilidini olacaktır.

silah son 10 vernikler sonra ödüllendirilir ve zaten gelen Maester ekipman parçaları ve BanderSnatch alacağınız Sorcerer, bir Mark olmalıdır komple Afrodit set zanaat hazır!

Zalim kavuşum Seti

Üç şehirde her Killing Spree Quartermasters gelen Cruel kavuşum tasarım satın alabilirsiniz.

Bu ekipman parçaları tekne için, oyuncuların kendi kavuşum setin parçaları yanı sıra çok sayıda Victor'un Ortoklazlar olarak (Bellicarium Merchant) ve Shining Enchantment Stones (Killing Spree Tüccar) ihtiyacınız olacak.

Bu öğeler toplanmıştır sonra, Cruel kavuşum öğeler için hazır olacaksınız!

Zalim Visionmaker Seti

Sadece Zalim kavuşum set olarak, ayrıca Killing Spree Quartermasters gelen Cruel Visionmaker tasarımları satın alabilirsiniz.

Bu ekipman parçaları tekne için, oyuncular olsun Visionmaker setin ilgili kısımlarını, yanı sıra birden fazla Victor'un Kupalar (Bellicarium Tüccar) ve Parlak Shining Enchantment Taşlar (Killing Spree Tüccar), yanı sıra Noctenium Dövme Stones (ihtiyacınız olacak dönüştürme Superior Noctenium Membranlar Essence Kondenser) kullanarak.

Alternatif olarak, aktif PvP oyuncular da karşılık Cruel Visionmaker kısmını oluşturmak için kendi Bloodrave ekipman parçaları kullanabilir!

Shining Visionmaker Seti

Shining Visionmaker seti bu büyük yama sonra Arborea tüm en güçlü PvE ekipmanları olacak ve oyuncular bunu zanaat için belirlenen cari Visionmaker ihtiyacınız olacak!

İhtiyacınız olacak gibi, en güçlü olmak için arayış başlamak için Nightmare Shandra Manaya ziyaret gerekir Vizyon Belgesinibu süreci başlatmak için!

Habere içinde Muhrak ziyaret edin ve o Antik Silahlar oluşturmanız gerekir arayışı yanı sıra, gerekli tasarımları ile vereceğiz.

Eğer tekne için istediğiniz öğeyi bağlı olarak, (Muhrak itibaren) antik Silahlar belirli bir miktar gerekir, BanderSnatch en Küpleri (Wonderholme HM), Sorcerer (Wonderholme NM) ve tabii ki bir önceki visionmaker parçası Mark.

Set-Boni ile Yeni Aksesuarlar!

TERA ilk kez, ekipman parçaları set-boni olacaktır, bir oyuncunun aynı setin fazla öğe almalısınız kilidini hangi!

Eğer donanımlı daha aksesuarlar, ek etkilerin miktarı yüksektir.

Öldür Kerkion ve Barbosa

Sadece kanal şebekesi de Kerkion ve Shattered Filo Barbosa bu aksesuarları sahiptirler ve bu gibi onları ziyaret etmelisiniz!

Cevap bulunamadı.