alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
268
ZIRH KILAVUZU
Mehmet G.
12 Mayıs 2015 08:42

SAVAŞI KADAR DIŞLI

TERA olarak, zırh üç tipi vardır. Her sınıf kendi silahlarını vardır, ama zırh bazen farklı sınıflar arasında paylaşılabilir. Bazı giysiler sınıf bunları giyer hangi değişen yeteneklerine sahip olabilir. Zırh parçaları da seçtiğiniz ırk ve cinsiyete göre farklı görünüyor var.

 

ZIRH ÇEŞITLERI

Kumaş zırh : büyücüler, mistikler ve kâhinler kumaş zırh giyerler.Bu elbiseler, kumaş ayakkabı ve kollar oluşur. 
Kumaş Zırh her ​​üç zırh türlerinin en az savunma sunar. Bez zırh bazen tek bir vuruş dışarı alabilir, çünkü her zaman hedeften belirli bir mesafeyi korumak gerekir.

Işık zırh : Warriors, avcılar, okçular ve orak hafif zırh giymek. Bu cuirass, çizme ve deri eldiven oluşur. 
Işık zırh savunma orta seviyede sunuyor. Düşman yakın olsa bile, yine de kaçmasına ve hayatta kalabilir.

Ağır zırh : Lancers ve berserkers ağır zırh giyerler. Bu zırh yelek, greaves ve eldivenden oluşur. 
Ağır zırh saldırılarına karşı en iyi savunma sunar. Bu zırh sayesinde, bir kaya gibi sağlam olabilir.

Armor__4__01

 

new_crystal_slots_01

ÖĞE YUVALARI

En öğe yuvaları bir göz atalım. TERA, bir kolye için göğüs zırhı, silah, eldiven ve ayakkabı, küpe ve yüzükler için iki yuvaları her biri ve diğeri için yuvaları var. Geliştirme kristalleri için, 12 yuvaları maksimum olabilir - halka ve küpe başına silah göğüs zırhı için 4, 4 ve 1.

Her sınıf başka sınıf tarafından taşınan edilemez eşsiz bir silah türü vardır.

  • Savaşçı - İkiz kılıç
  • Lancer - mızraklar ve kalkanlar
  • Slayer - Greatswords
  • Berserker - Baltalar
  • Sorcerer - Diskler
  • Okçu - Yaylar
  • Mystic - scepters
  • Priest - Değnek
  • Reaper - Scythes

 

SIZIN DIŞLI ÖZELLEŞTIRME

Dişli özelleştirmek için farklı yolları vardır. Sen öğelerin görünümünü özelleştirebilirsiniz ve kristal sistemi ile belirli yetenekleri ve efektler uygulayabilirsiniz.

Görünümünü özelleştirmek için, dişli boya yapabilirsiniz.

Armor__2__02

 

 

 

Armor__3__01

BOYAMA

Göğüs zırhı, ayakkabı ve eldiven - Belirli dişli parçaları boyamak için edebiliyoruz. Dişli bir parça boya için, elbette bir boya gerekir.Belirli toplanan malzemelerden boya zanaat ya, ya da sadece basit yol almak ve satın alabilirsiniz. Her büyük şehirde boyalar satan bir NPC bulacaksınız. Belirli bir renk paketi seçebilir veya rastgele bir renk boya satın alabilirsiniz.

Zırhın senin parçasına boya uygulamak için, satın alınan boya üzerine sağ tıklayın. Bir menü açılacaktır ve menüye zırh parçası sürükleyebilirsiniz. Bir renk paketi seçtiyseniz, şimdi çeşitli renklerde aracılığıyla tıklayın ve en gibi seçebilirsiniz. zırh parçasının yeni renk olabilir be karakter üzerinde Önizlemesi. Eğer rastgele boya seçtiyseniz, rengi önizlemesini olamaz. Bu bir sürpriz olacak, ancak risk almak, eğer herhangi bir renk pakete dahil değildir renkler elde etmek mümkündür. Eğer zanaat veya olaylardan alabilirsiniz özel bir boya da bulunuyor. Bu boya, kişisel favori rengi ayarlamak için kaydırma çubuklarını vardır.

Belki sizin ve lonca üyesi dayanışma göstermek için temsili bir lonca rengini istiyorum. O bunu yapmak için harika bir yoldur olmaz mıydı? Şimdi git ve TERA dünyasına biraz daha renk ekleyin!

Cevap bulunamadı.