alexa
Tera Online
Tera Online gibi pek çok farklı savaş oyunu olmasına rağmen bu oyun diğerlerinden çok daha farklı özellikler taşıyor. Bu oyunun bu kadar fazla özel bulunmasının nedenlerinden biri uzak ya da yakın savaşlarda yapmanız gereken şeylerin birbirinden farklı olmasıdır. Tera Thalers ürünleri dijital olarak aninda teslim edilmektedir. Tera Online Gold ürünleri oyun içerisinden posta yolu ile gönderilmektedir.
297
ZIRH KILAVUZU
Sergen B.
8 Nisan 2015 11:13

BATTLE KADAR DIŞLI

TERA ise, zırh üç tipi vardır. Her sınıf kendi silahları var, ama zırh bazen farklı sınıflar arasında paylaşılabilir. Bazı giysiler sınıf bunları giyer, hangi bağlı olarak değişen yetenekleri olabilir. Zırh parçaları da seçtiğiniz ırk ve cinsiyete göre farklı görünüyor var.

 

ZIRH TÜRLERI

Kumaş zırh : büyücüler, mistikler ve kâhinler kumaş zırh giymek.Bu elbiseler, kumaş ayakkabı, ve kolları oluşur. 
Kumaş zırh her ​​üç zırh türlerinin en az savunma sunar. Bez zırh bazen tek bir vuruş dışarı alabilir, çünkü her zaman hedeften belirli bir mesafeyi korumak gerekir.

Işık zırh : Warriors, avcılar, okçular ve orak hafif zırh giymek. Bu cuirass, çizme ve deri eldiven oluşur. 
Işık zırh savunma orta seviyede sunuyor. Düşman yakın olsa bile, yine de kaçmasına ve hayatta.

Ağır zırh : Lancers ve berserkers ağır zırh giymek. Bu zırh yelek, greaves ve eldivenden oluşur. 
Ağır zırh saldırılarına karşı en iyi savunma sunar. Bu zırh sayesinde, bir kaya gibi sağlam olabilir.

Armor__4__01

 

new_crystal_slots_01

ÖĞE YUVALARI

En öğe yuvaları bir göz atalım. TERA, bir kolye için göğüs zırhı, silah, eldiven ve ayakkabı, küpe ve yüzük için iki slot her biri ve diğeri için yuvaları var. Geliştirme kristalleri için, 12 yuvaları maksimum olabilir - halka ve küpe başına silah göğüs zırh için 4, 4 ve 1.

Her sınıf, herhangi bir başka sınıf tarafından taşınan edilemez eşsiz bir silah türü vardır.

  • Savaşçı - İkiz kılıçlar
  • Lancer - mızraklar ve kalkanlar
  • Slayer - Greatswords
  • Berserker - eksenler
  • Sorcerer - Diskler
  • Okçu - Yaylar
  • Mystic - scepters
  • Priest - Değnek
  • Reaper - Scythes

 

SIZIN DIŞLI ÖZELLEŞTIRME

Dişli özelleştirmek için farklı yolları vardır. Sen öğelerin görünümünü özelleştirmek ve kristal sistemi ile belirli yeteneklerini ve efektler uygulayabilirsiniz.

Görünümünü özelleştirmek için, dişli boya yapabilirsiniz.

Armor__2__02

 

 

 

Armor__3__01

BOYAMA

Göğüs zırhı, ayakkabı, eldiven ve - Belirli dişli parçaları boyamak için edebiliyoruz. Dişli bir parça boya için, tabii ki bir boya gerekir.Belirli toplanan malzemelerden boya zanaat ya, ya da sadece kolay yoldan ve satın alabilirsiniz. Her büyük şehirde boyalar satan bir NPC bulabilirsiniz. Belirli bir renk paketi seçebilir veya rastgele bir renk boya satın alabilirsiniz.

Zırh sizin parça boya uygulamak için, satın alınan boya üzerinde sağ tıklayın. Bir menü açılacaktır, ve menüye zırh parçası sürükleyebilirsiniz. Bir renk paketi seçtiyseniz, şimdi çeşitli renklerde aracılığıyla tıklayın ve en gibi seçebilirsiniz. zırh parçasının yeni bir renk olabilir bE karakter Önizlemesi. Eğer rastgele bir boya seçtiyseniz, rengi önizleme olamaz. Bu bir sürpriz olacak, ama sen risk almak, eğer herhangi bir renk pakete dahil değildir renkleri elde etmek mümkündür. Eğer zanaat veya olayların alabilirsiniz özel bir boya da bulunuyor. Bu boya, kişisel favori rengi ayarlamak için kaydırma çubuklarını vardır.

Belki sizin ve lonca üyesi dayanışma göstermek için bir temsilci lonca rengi istiyorum. Böylece yapmak için harika bir yol olmaz mıydı? Şimdi git ve TERA dünyasına biraz daha renk ekleyin!

Cevap bulunamadı.