alexa
The Crew
The Crew, içeriği hakkında adından da serbest çağrışım yapabileceği gibi, harita üzerinde verilen görevleri bir ekip dahilinde tamamlama üzerine kurulu. Oyun içerisinde online kullanıcıların bulunması oyuna artı bir özellik katıyor ve diğer gerçek yarışçıların kurdukları çetelerle yarışmak işin en keyifli yanlarından. The Crew UPlay Cd Keyinizi aldiktan sonra hemen UPlay üzerinde aktif edebilir ve The Crew'i indirebilirsiniz.
97
Car + RPG = CaRPG
eray ö.
2 Şubat 2015 16:29
Bu kadar gevezelikten sonra asıl oyuna artık geçiş yapalım. The Crew başlar başlamaz bizi heyecanlı bir kovalamacanın içinde bırakıyor. Daha ne olduğunu anlamadan polislerden kaçmaya, gaz pedalına var gücümüzle yüklenmeye odaklanıyoruz. Çerez niyetine birkaç görev yaptıktan, Detroit'in tozunu dumana katıp, biraz lastik izi bıraktıktan sonra, maceranın sonuna kadar bizleri götürecek olan esas görevler ile baş başa kalıyoruz.

The Crew her ne kadar yarış oyunu olsa da baştan aşağı RPG unsurları ile süslenmiş. Hatta öyle ki, tıpkı RPG oyunlarında karakterinize seviye atlatır gibi, hem kendimize, hem de aracımıza deneyim puanı kazandırıyor, seviye atlatıyoruz. Nasıl ki, RPG oyunlarında kahramanlarımızı yeni zırhlar, silahlar alıyorsak, The Crew'da da aracımıza yeni amortisörler, fren balataları, enjektörler gibi parçalar ekliyor, hızını, dengesini, yola tutunuşunu artıyoruz. Gittikçe daha güçlü bir yol canavarı olan aracımız ile yeni yarışlara ve test sürüşlerine katılıp daha da hızlanıyor, dosta düşmana havamızı atıyoruz.
Cevap bulunamadı.