alexa
The Crew
The Crew, içeriği hakkında adından da serbest çağrışım yapabileceği gibi, harita üzerinde verilen görevleri bir ekip dahilinde tamamlama üzerine kurulu. Oyun içerisinde online kullanıcıların bulunması oyuna artı bir özellik katıyor ve diğer gerçek yarışçıların kurdukları çetelerle yarışmak işin en keyifli yanlarından. The Crew UPlay Cd Keyinizi aldiktan sonra hemen UPlay üzerinde aktif edebilir ve The Crew'i indirebilirsiniz.
319
Eski ekibi topluyoruz!
eray ö.
13 Nisan 2015 15:21

The Crew tamamen online temalı bir oyun. Zaten görevlerin yapısının ve seviye atlama sisteminin de sunduğu öğelerden bunu daha iyi anlıyoruz. Hatta hangi göreve başlamak isterseniz isteyin, ilk olarak co-op seçeneği aktif oluyor. Yani hızlıca yarışa girmek için düğmelere peşi sıra basarsanız, sistem sizi hemen co-op modundaki oyuna yönlendiriyor.
 


Eğer sunucular günündeyse ve size yakın seviyede de bol oyuncu varsa, online arenada eğlenceli yarışlar çıkarmak mümkün. İşin kötü yanı ise yarış çeşitliliğinin kısıtlı olması. Sürekli aynı tip yarışları yapmak bir yerden sonra heyecanı götürüyor. Öte yandan, online yarışlara girmeden evvel, sistemin bize oyuncu bulmak için beklemeye alması bazen haddinden fazla uzun sürebiliyor. Bir kere çoklu oyuncu modunu seçtiğiniz zaman ise, yarışçılar bulunana kadar o ekrandan çıkmak da mümkün olmuyor.

Bu senin modası olan online oyunlardaki bağlantı sorunları The Crew'da da sıklıkla karşımıza çıkıyor. Bazen yarım saati bulan oyuncu bekleme süreleri saç baş yoldurabiliyor. Hatta tam oyuncuları bulup yarışa girecekken, "Bağlantınız koptu!" yazısı ile karşı karşıya kalmanız son derece sıradan bir durum! Sunucuların ne zaman ne yapacağının belli olmaması yüzünden, her şeyi akışına bırakmak ve eğer o gün sunucular düzgün çalışıyorsa oynamak, çalışmıyor ise başka oyuna geçmek sinir sağlığı açısından en güzeli...

Cevap bulunamadı.