alexa
The Crew
The Crew, içeriği hakkında adından da serbest çağrışım yapabileceği gibi, harita üzerinde verilen görevleri bir ekip dahilinde tamamlama üzerine kurulu. Oyun içerisinde online kullanıcıların bulunması oyuna artı bir özellik katıyor ve diğer gerçek yarışçıların kurdukları çetelerle yarışmak işin en keyifli yanlarından. The Crew UPlay Cd Keyinizi aldiktan sonra hemen UPlay üzerinde aktif edebilir ve The Crew'i indirebilirsiniz.
209
Hadi canım, yandan, yandan...
eray ö.
2 Şubat 2015 16:37

Ana senaryonun dışındaki yan görev sistemini biraz açmak istiyorum. Yapımcılar hem oyun süresini uzatmak, hem de devasa haritanın dört bir yanını gezmemizi sağlamak amacı ile 1000'e yakın yan görev eklemeyi ihmal etmemiş.Yarış çizgisini tutturma, slalom, rampadan atlama gibi seçenekleri olan yan görevlerin yapılması aslında zorunlu şart olarak gözükmese de, senaryo görevlerini yapmak için gerekli deneyim puanını ve seviyeyi bize vermeleri için gerekli oluyor. Yan görevleri düzenli biçimde yapmazsanız, aracınız asla gerçek yarışlarda başa güreşecek kadar güçlü olamıyor. 

Görevlerin hepsinde, altın, gümüş ve bronz olmak üzere başarı kriterleri var. Bir yan görevin minimum ihtiyacını karşılamamız halinde bronz madalya kazanıyor, görev sonunda bize sunulan yeni araç parçasını elde ediyoruz. Eğer gümüş ya da altın madalyayı hak edecek bir performans sergilersek, bronz madalyaya göre araca daha fazla katkı sağlayan bir parçanın yanı sıra, bu parçaya ilave edilen bir de ek özelliğe sahip oluyoruz. Hızlanma, maksimum sürat, denge ve fren olmak üzere, dört farklı ek özellikten biri rastlantısal olarak hediye ediliyor. İşin bu kısmı biraz şansa bakıyor. Çünkü etkileyici bir performans sergileyip, altın madalyayı hak ettiğiniz bir motor parçasının yanında gelen ek özellik, gerçekte ihtiyacınız olmayan bir seçenek çıkarsa, yeterince mutlu olamayıp aynı görevi yeniden yapmak isteyebiliyorsunuz.
Sergen B.
21 Şubat 2015 22:26
10 Numara 5 Yıldız