alexa
The Crew
The Crew, içeriği hakkında adından da serbest çağrışım yapabileceği gibi, harita üzerinde verilen görevleri bir ekip dahilinde tamamlama üzerine kurulu. Oyun içerisinde online kullanıcıların bulunması oyuna artı bir özellik katıyor ve diğer gerçek yarışçıların kurdukları çetelerle yarışmak işin en keyifli yanlarından. The Crew UPlay Cd Keyinizi aldiktan sonra hemen UPlay üzerinde aktif edebilir ve The Crew'i indirebilirsiniz.
123
İnceleme - Dostum yapay zeka demişsin, bu benden akıllı!
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 00:25
Gelelim yarışların iç dinamiğine ve yani yapay zekaya. Tüm yarış oyunlarında adı konulmamış bir kural vardır: Eğer yeteri kadar iyi bir aracınız varsa, yapay zeka genellikle sizin için sorun olmaz. Hatta aracınız yarış ortalamasının biraz üzerinde oldu mu, tek rakibiniz, bir önceki turdaki hayaletiniz olur. The Crew'da ise yapay zeka tarafından yönetilen rakipler inanılmaz derecede acımasız. Pistte yaptığınız en ufak hatanızı bile kesinlikle affetmiyorlar. Bu da demek oluyor ki, yarış boyunca mükemmel bir performans sunsanız bile tek bir hatada yarışı kaybediyorsunuz. "Geride kaldım, ama birkaç turda telafi ederim," diye düşünürseniz, vakit kaybından başka hiçbir şeyle karşılaşmayacaksınız, baştan söyleyeyim.Yapay zekanın neredeyse hiç hata yapmaması baştan güzel geliyor ve insana kendini sınaması için fırsat veriyor olsa da, bir yerden sonra mantık dışı sınırlara ulaşıyor. Üç turluk yarışın son virajını dönerken trafikteki bir araca çarpmanız halinde, kendinizi podyum dışında bulmanız son derece normal.

Diyelim ki, "Yarışçılar, pistte asla hata yapmaz!" mottosunu benimsedik. Bu sefer de polis takiplerindeki hatalar göze batıyor. Arkanıza 6 polisin dizildiği amansız bir kovalamacı hayal edin. Asfalt yolda bir türlü peşinizi bırakmadıklarından, son çare olarak ormanın içine dalmayı görüyorsunuz. Birkaç usta manevranın ardından, "Vay be! Ben o ağaçların arasından nasıl geçtim?" diye övünürken bir de bakıyorsunuz ki, arkanızdaki 6 polis de aynı sürat ve aynı beceri ile ağaçların arasından sıyrılıp tamponunuza vurmaya başlamış bile! Tamam, peşinizdeki polislerin bazıları 'Demir Bükey İleri Sürücülük Teknikleri' kursunu birincilikle bitirmiş olabilir, ama aralarından biri bile hata yapmaz mı arkadaş!

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.