alexa
The Crew
The Crew, içeriği hakkında adından da serbest çağrışım yapabileceği gibi, harita üzerinde verilen görevleri bir ekip dahilinde tamamlama üzerine kurulu. Oyun içerisinde online kullanıcıların bulunması oyuna artı bir özellik katıyor ve diğer gerçek yarışçıların kurdukları çetelerle yarışmak işin en keyifli yanlarından. The Crew UPlay Cd Keyinizi aldiktan sonra hemen UPlay üzerinde aktif edebilir ve The Crew'i indirebilirsiniz.
81
İnceleme - Gordon, bu sen misin?
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 00:06
Anlatmaya oyunun hikayesinden başlamak gerekirse, bundan 10'larca yıl evvel Need for Speed oyunlarında da kullanılmış olan bir hikayenin karbon kopyası ile karşı karşıya olduğumuzu söyleyebiliriz. Kirli bir FBI ajanı ile işbirliği içinde olan acımasız yarış çetesinin karşısında, abisinin ölümüne şahit olan ve boş yere hapislerde çürüyen bir başkahramanın intikam mücadelesi ne sahne oluyor The Crew.

Eski suçlu, yeni muhbir bir kahraman olan ve Gordon Freeman'ın dört bir yandan yemiş haline benzeyen Alex Taylor rolünü üstleniyoruz. Yapmamız gereken ise çok basit! Amerika Birleşik Devletleri topraklarındaki tüm yaman yarışçıları alt edip, 1 numaradaki koltuğuna kendini beğenmiş biçimde kurulmuş olan Dayton'a toz yutturmak....

Özünde bir yarış oyunu olmasına rağmen, enteresan fikirlerle bezeli, yüksek potansiyel sunan bir oyun The Crew. Daha ilk tanıtımı yapıldığı andan itibaren, tüm Amerika Birleşik Devletleri haritasını baştan aşağı gezeceğimiz söylenmiş ve büyük ilgi toplamıştı. Hatta haritanın o kadar büyük olduğundan söz edilmişti ki, bir ucundan diğer ucuna ancak 45 dakikada ulaşabileceğimiz açıklanmıştı.

Peki, harita gerçekten bu kadar büyük mü? Bir yarış oyunu olmasından dolayı, bu sorunun cevabı kocaman bir evet! Eğer işi matematiğe dökecek olursak, The Crew'un harita büyüklüğünün yaklaşık 5.000 km kare olduğu söylendi. Amerika Birleşik Devletleri'nin gerçek yüzölçümü ise 9,8 milyon km kare civarında. Bu da demek oluyor ki, gerçeğinin yaklaşık binde 5'i oranında bir harita oyuna aktarılmış. Gerçek ölçümün binde 5'i belki küçük gelebilir ama samimiyetle söylüyorum ki, bir yarış oyunu için haddinden çok olduğu ortada. Haritanın bu büyüklüğü baştan çok etkileyici gelse de, bir yerden sonra aşırı büyüklüğün de bir işe yaramadığını, hatta "Fast Travel" sistemine sıklıkla başvurmak durumunda kalındığınızı göreceksiniz.ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.