alexa
The Crew
The Crew, içeriği hakkında adından da serbest çağrışım yapabileceği gibi, harita üzerinde verilen görevleri bir ekip dahilinde tamamlama üzerine kurulu. Oyun içerisinde online kullanıcıların bulunması oyuna artı bir özellik katıyor ve diğer gerçek yarışçıların kurdukları çetelerle yarışmak işin en keyifli yanlarından. The Crew UPlay Cd Keyinizi aldiktan sonra hemen UPlay üzerinde aktif edebilir ve The Crew'i indirebilirsiniz.
99
İnceleme - Modifikasyon Sistemi
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 00:14
The Crew'daki modifikasyon sistemine baktığımızda, son derece basit biçimde sunulduğunu ve üzerinde kafa yormaya hiç gerek olmadığını söyleyebilirim. Görev simgelerinin üzerinde, tamamlamamız halinde bize nasıl bir katkı sağlayacağı gösteriliyor. Kiminde maksimum sürati artırırken, kimi görevlerin sonunda daha etkili fren yapacağımız belirtiliyor. Görevi tamamladığımız anda da ilgili parça otomatik olarak araca yükleniyor. Ne garaja gitmemize, ne de araç parçaları arasında seçim yapmamıza gerek yok. Her şey otomatik oluyor.

Garaja gitmemize gerek kalmadan, araç için gerekli olan tüm gelişimlerin yapılabilmesi güzel bir özellik olsa da, oyunu çok basitleştirdiği kesin. Hatta insan modifikasyonda biraz daha özgür olmak istiyor. Her şey kendiliğinden olduğundan, deneyim kazandıkça otomatik olarak güçlenen bir makineye dönüşüyoruz. Araç konusunda da pek fazla seçenek sunmayan The Crew'da, Lamborghini ve Ferrari gibi üst düzey otomobillere sahip olma fırsatımız bulunsa da, sadece asfaltta değil, toprak pistlerde de yol aldığımızdan, farklı zemin yapılarına uygun araçlara sahip olmak daha büyük avantaj sağlıyor.

Street, Dirt, Perf, Raid ve Circuit ismi verilen beş farklı otomobil türüne sahip oluyoruz. Yarışlara dahil olmak için bu araç türlerine önceden sahip olmamız gerekiyor, ama buna fazla kafayı takmaya gerek yok, çünkü senaryo modu zaten bize her şeyi otomatik olarak sunuyor. 

Yeterince yan görev yapıp, senaryo görevlerini de takip etmemiz halinde, oyunun başında bize verilmiş olan otomobili, her türlü yarışa uygun hale getirebiliyoruz. Mesela ben oyunun başında Ford Mustang GT ile başladım ve 10. seviyeye ulaştığımda otomatik olarak, aynı aracın "Dirt" seçeneğine sahip oldum. 20. seviyede yüksek performans sunan "Perf" aracı da yine aynı şekilde senaryo görevi tarafından ücretsiz olarak garajıma eklendi. Hiç araç modeli değiştirmeden ve alım-satım işleri ile uğraşmadan, tüm görevleri yapmak son derece sıradan bir olay.

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.