alexa
The Crew
The Crew, içeriği hakkında adından da serbest çağrışım yapabileceği gibi, harita üzerinde verilen görevleri bir ekip dahilinde tamamlama üzerine kurulu. Oyun içerisinde online kullanıcıların bulunması oyuna artı bir özellik katıyor ve diğer gerçek yarışçıların kurdukları çetelerle yarışmak işin en keyifli yanlarından. The Crew UPlay Cd Keyinizi aldiktan sonra hemen UPlay üzerinde aktif edebilir ve The Crew'i indirebilirsiniz.
114
İnceleme - Potansiyel var da, sonuç var mı?
İsimsiz Üye
2 Mart 2015 00:18
Toparlamak gerekirse, The Crew elinde çok fazla potansiyel barındıran, oyuncuya pek çok ilgi çeken özellik sunan, ama bunların hiçbirinde kalitesini yukarıya taşıyamayan, vasat üstü bir oyun olmuş. Aslında güzel yönleri epey fazla. Mesela bir yarış oyununa göre oynama süresi gerçekten uzun. Haritası tahmin edildiğinden bile çok daha büyük. Çeşitliliği az olsa da yapılacak görev sayısı aşırı derecede fazla. Gerçeğine uygun biçimde tasarlanmış şehirler de aynen olması gerektiği gibi.

Kötü yanları ise, tek başınıza oynamak bile isteseniz sürekli online bağlantıya ihtiyaç duyması, tek kişilik görevlerde dahi oyunu durdurmanın mümkün olmaması, bazen bir saati bulan Crew görevlerinin kesintisiz ve yüksek tempolu bir oyun konsantrasyonu gerektirmesi, 100'lerce defa aynı görevleri yapmanın zorunlu kılınması olarak gösterilebilir. ve tabii ki bağlantı sorunları!Açık konuşmak gerekirse, tam manasıyla MMO ve RPG karışımı bir yarış oyunu daha yok. Eğer defalarca aynı görevi yapıp araç parçaları toplamak için saatlerinizi harcamak sizin için sorun değilse, içerisinde binlerce yapılacak görevlerin bulunduğu oyunlar ilginizi çekiyorsa, fazla araç seçeneğinin olmaması ve modifikasyon seçeneklerinin de sistem tarafından kontrol edilmesini kafanıza takmıyorsanız, The Crew ile uzun bir süre keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

Sizin için önemli olan, kendini tekrar etmeyen, gerçekçi bir yarış deneyimiyse, kaliteli grafikler vazgeçilmezinizse, zaman zaman hatalar da yapabilen yapay zekalı rakipler arayışındaysanız, The Crew'da aradığınızı bulamayacaksınız. Hele bağlantı sorunlarına tahammül edemiyorsanız, almadan evvel bir daha düşünün.

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.