alexa
The Crew
The Crew, içeriği hakkında adından da serbest çağrışım yapabileceği gibi, harita üzerinde verilen görevleri bir ekip dahilinde tamamlama üzerine kurulu. Oyun içerisinde online kullanıcıların bulunması oyuna artı bir özellik katıyor ve diğer gerçek yarışçıların kurdukları çetelerle yarışmak işin en keyifli yanlarından. The Crew UPlay Cd Keyinizi aldiktan sonra hemen UPlay üzerinde aktif edebilir ve The Crew'i indirebilirsiniz.
131
Nerede bu insanlar, nerede bu millet?
eray ö.
2 Şubat 2015 16:55
The Crew'da, şehir atmosferi diye bir şey olmadığını söylemek zorundayım. Sanki Amerika Birleşik Devletleri'nde ikinci kara veba vakası yaşanmış da nüfusun %80'i hayatını kaybetmiş gibi, sessiz ve sakin şehirler var karşımızda. Tamam, yollarda araçlara, ışıkların olduğu yerlerde karşıdan karşıya geçen insanlara denk geliyoruz, ama bunların hiçbiri The Crew'un yaşayan bir şehirde geçtiği hissini oluşturmaya yetmiyor.

Tıpkı GTA'da olduğu gibi The Crew'da da aracımızda her an radyo dinleyebiliyoruz. Çok etkileyici, akılda kalıcı, önemli eserler var diyemem, ama herkese uygun bir türün mutlaka bulunabileceğini de belirtmeliyim. Ben şahsen klasik müzik kanalını bulur bulmaz üzerine çöktüm ve bir kere bile değiştirme gereği duymadım. Fakat şu da bir gerçek ki, beyhude yere yollara düşmediğiniz müddetçe radyoyu dinlemeye vaktiniz olmuyor. Çünkü oyunda sürekli olarak görevlere, telsiz konuşmalarına ve senaryo gereği giren tempolu müziklere şahit oluyoruz. Bu da kesintisiz biçimde radyo dinlememizi engelliyor.
Mehmetcan C.
15 Şubat 2015 12:44
Ayrıca Grafik ayarlarındada sorun var 60 hz de sabit o öok kötü olmuş
Mehmetcan C.
15 Şubat 2015 12:44
Ayrıca Grafik ayarlarındada sorun var 60 hz de sabit o öok kötü olmuş
Sergen B.
21 Şubat 2015 22:23
Fps Sorunumu Var Oyunda ?