alexa
The Crew
The Crew, içeriği hakkında adından da serbest çağrışım yapabileceği gibi, harita üzerinde verilen görevleri bir ekip dahilinde tamamlama üzerine kurulu. Oyun içerisinde online kullanıcıların bulunması oyuna artı bir özellik katıyor ve diğer gerçek yarışçıların kurdukları çetelerle yarışmak işin en keyifli yanlarından. The Crew UPlay Cd Keyinizi aldiktan sonra hemen UPlay üzerinde aktif edebilir ve The Crew'i indirebilirsiniz.
122
Oyunumuz Hakkında Bilgiler
Metehan S.
21 Aralık 2014 20:49
The Crew'ın yapımcı yönetmeni Julian Geighty'nin söylediklerine göre oyundada tek kişilik moddayken bile internetin kopması halinde bulunduğumuz yarışı kaybedip ana menüye atılacağız. Bu durumun iyi bir şey olmadığını bizlere söyleyen Geighty "Kabul etmeliyimyim ki, bizim internet bağlantılarımız Origin'den daha cazip." diyerek durumu bir nebze de olsa kurtarmaya çalışıyor.
 
     Ayrıca oyunda "peer-to-peer" denilen sistem kullanılacak. Bu sisteme göre server'ı kuran host'un oyundan çıkması durumunda host olmak başka bir oyuncuya devrediliyor. Bu durumdan da memnun olmadığını belirten Geighty "Bunun üzerinde hala testler yapıyoruz. Eminim ki müthiş bir deneyim olmayacak fakat yarış üzerinde mümkün olduğunca az etkisi olması için çalışıyoruz." diye ekledi.
 
     Oyunun neden sürekli internet bağlantısı gerektirdiği sorusuna da Geighty şöyle cevap veriyorKimse World of Warcraft'ın internet gerektirmesini sorun etmiyor. Aynı bu oyun gibi The Crew da internet bağlantısı gerektiriyor. Bu durum sizi tek başınıza oynamanıza engel değil. Doğrusunu isterseniz ben de tek kişilik oynamayı daha çok seven bir kişiyim fakat buradaki nokta etrafınızda yaşayan bir dünya olması. Üzerinizden atlayıp geçen birininin peşine düştüğünüz, bir ekip oluşturup beraber görevler yaptığınız bir dünya. Böyle bir dünya için de tabi ki internet bağlantısına ihtiyacınız var."
 

      The Crew hakkında endişeleneceğiniz tek şey bununla kalmayabilir çünkü Julian Geighty, "Ödeme yapmadan ilerleme kaydetmek isterseniz sizin için hiç bir engel yok fakat bu biraz daha fazla zaman alabilir." diyerek oyunda, günümüzde genellikle mobil platformlarda görülen para vererek özellik satın alma işleminin de bulunacağı belirtti. [Alıntıdır]
Sistem Gereksinimleri

Minımum Gereksinimler:

İşletim sistemş  Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64bit)
İşlemci: Intel Core2 Quad Q9300 @ 2.5 GHz veya AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz ve üstü RAM: 4GB
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX260 ya da AMD Radeon HD4870 (512MB VRAM ile Shader Model 4.0 veya daha yükseği)

İdeal Gereksinimler:

İşletim sistemi: Windows 8/8.1 (64bit)
İşlemci: Intel Core i5-750 @ 2.66 GHz ya da AMD Phenom II X4 940 @ 3.0 GHz (ya da daha iyisi)
RAM: 8GB
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX580 ya da AMD Radeon 6870 (1024MB VRAM ile Shader Model 5.0 ya da yükseği)

Önerilen Gereksinimleri:

İşletim sistemi: Windows 8/8.1 (64bit)
İşlemci: Intel Core i7-2600K @ 3.4 GHz ya da AMD FX-8150 @ 3.6 GHz (ya da daha iyisi)
RAM: 8GB
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX670 ya da AMD Radeon 7870 (2048MB VRAM le Shader Model 5.0 ya da en yükseği)

 
Doğancan Berke K.
25 Aralık 2014 21:33
Yeterli sistem gereksinimine sahipseniz oynamaktan zevk alacağınız bir oyun denemenizi tavsiye ederim.