alexa
The Crew
The Crew, içeriği hakkında adından da serbest çağrışım yapabileceği gibi, harita üzerinde verilen görevleri bir ekip dahilinde tamamlama üzerine kurulu. Oyun içerisinde online kullanıcıların bulunması oyuna artı bir özellik katıyor ve diğer gerçek yarışçıların kurdukları çetelerle yarışmak işin en keyifli yanlarından. The Crew UPlay Cd Keyinizi aldiktan sonra hemen UPlay üzerinde aktif edebilir ve The Crew'i indirebilirsiniz.
137
oyunun hikayesi.
eray ö.
13 Nisan 2015 14:44

Anlatmaya oyunun hikayesinden başlamak gerekirse, bundan 10'larca yıl evvel Need for Speed oyunlarında da kullanılmış olan bir hikayenin karbon kopyası ile karşı karşıya olduğumuzu söyleyebiliriz. Kirli bir FBI ajanı ile işbirliği içinde olan acımasız yarış çetesinin karşısında, abisinin ölümüne şahit olan ve boş yere hapislerde çürüyen bir başkahramanın intikam mücadelesi ne sahne oluyor The Crew.

Eski suçlu, yeni muhbir bir kahraman olan ve Gordon Freeman'ın dört bir yandan yemiş haline benzeyen Alex Taylor rolünü üstleniyoruz. Yapmamız gereken ise çok basit! Amerika Birleşik Devletleri topraklarındaki tüm yaman yarışçıları alt edip, 1 numaradaki koltuğuna kendini beğenmiş biçimde kurulmuş olan Dayton'a toz yutturmak....

Cevap bulunamadı.