alexa
The Crew
The Crew, içeriği hakkında adından da serbest çağrışım yapabileceği gibi, harita üzerinde verilen görevleri bir ekip dahilinde tamamlama üzerine kurulu. Oyun içerisinde online kullanıcıların bulunması oyuna artı bir özellik katıyor ve diğer gerçek yarışçıların kurdukları çetelerle yarışmak işin en keyifli yanlarından. The Crew UPlay Cd Keyinizi aldiktan sonra hemen UPlay üzerinde aktif edebilir ve The Crew'i indirebilirsiniz.
121
Senin için yapabileceğim bir şey var mı?
eray ö.
2 Şubat 2015 16:36
The Crew'un senaryo modunda, yapmamız gerekenler iki ana gruba ayrılıyor: Hikaye görevleri ve Yan görevler. Adından da anlaşıldığı gibi senaryo görevlerinde belli başlı yarışçılarla kapışıp Amerika'nın en bıçkın yarışçıları listesinde kafaya oynarken, yan görevlerle de aracımızı daha güçlü hale getiriyoruz. Ana senaryo görevleri, diğer görevlere nazaran çok daha fazla deneyim puanı veriyor olsa da, seviye sınırlaması olduğundan, bir iki görev yaptıktan sonra, yan görevler yaparak aracımızı geliştirmemiz mecbur hale geliyor.Senaryo görevlerinin yapısından bahsedecek olursak, klasik tur tabanlı yarışların yanı sıra, süre yarışları ve polisten kaçma gibi görevler de var. Görevlerin hemen hepsi, bugüne kadar alışık olduğumuz yarış oyunları klasiklerini sunuyor. Dolayısıyla anlamak son derece kolay.

Görevlerin arasında bir yarış türü var ki, insan şaşırmadan edemiyor; Adam Öldürme görevleri... İlk okuduğunuzda, "Adam öldürme mi? Yanlış yazdı herhalde!" diye düşünmüş olabilirsiniz, ama bu gerçeğin ta kendisi. Düzenli aralıklarla karşımıza çıkan adam öldürme görevlerinde deniliyor ki, "Filanca şöyle kötülük yaptı, böyle yetimlerin hakkını yedi. İyisi mi sen git ve son model asfalt canavarı aracını hiçe sayıp, düşmanlarının araçlarına vura vura onları ortadan kaldır!"
Cevap bulunamadı.