alexa
The Crew
The Crew, içeriği hakkında adından da serbest çağrışım yapabileceği gibi, harita üzerinde verilen görevleri bir ekip dahilinde tamamlama üzerine kurulu. Oyun içerisinde online kullanıcıların bulunması oyuna artı bir özellik katıyor ve diğer gerçek yarışçıların kurdukları çetelerle yarışmak işin en keyifli yanlarından. The Crew UPlay Cd Keyinizi aldiktan sonra hemen UPlay üzerinde aktif edebilir ve The Crew'i indirebilirsiniz.
354
cep telefonumuz
eray ö.
13 Nisan 2015 15:13

Sıklıkla kullandığımız cep telefonumuz, pek çok işi garaja gitmeden, yol üzerindeyken yapmamızı sağlıyor, ancak telefonun çok kolay kullanılabildiğini söylemek güç. GTA V'te hem yolu kolaçan edip, hem de telefon üzerindeki işleri kolayca yapabiliyorduk. Burada ise menülerin içinde dolaşırken kaza yapmamak mümkün değil.

Görsel yönden beni en çok etkileyen, garajın içine girdiğimiz zaman oldu. Aracımızın yeni parçaları kullanılması durumunda nasıl tepki vereceğini gösteren Transformers benzeri yapboz yapısı çok etkileyici. Otomobilimizin sadece şasisi kalıncaya değin, vidalarına kadar ayrılmasının ve yeniden birlemesinin çok güzel gözüktüğünü söylemeliyim.
 

Cevap bulunamadı.