alexa
The Crew
The Crew, içeriği hakkında adından da serbest çağrışım yapabileceği gibi, harita üzerinde verilen görevleri bir ekip dahilinde tamamlama üzerine kurulu. Oyun içerisinde online kullanıcıların bulunması oyuna artı bir özellik katıyor ve diğer gerçek yarışçıların kurdukları çetelerle yarışmak işin en keyifli yanlarından. The Crew UPlay Cd Keyinizi aldiktan sonra hemen UPlay üzerinde aktif edebilir ve The Crew'i indirebilirsiniz.
324
frame düşüşleri
eray ö.
13 Nisan 2015 15:11

Hem Xbox One, hem de PlayStation 4'te 1080p olarak sunulan The Crew, genellikle akıcı bir oynanış sunsa da zaman zaman beklenmedik frame düşüşleri de yaşatabiliyor. Teknik anlamdaki en güzel yanı ise, bu denli büyük bir haritaya sahip olmasına karşın, yeni bir göreve başlamadığınız müddetçe, neredeyse hiç yükleme ekranı ile karşılaşılmıyor olması.

Grafiklerin haricinde bir de arabirimden bahsetmek gerek. The Crew sürekli online biçimde çalıştığından etrafımızda da sayısız oyuncu bulunuyor. Her oyunun nerede ve bize ne kadar mesafede olduğu, simgeleri ile birlikte ekranda gözüküyor. Bu simgelere, kendi kadranımız, mini harita, seviye bilgimiz gibi unsurlar da eklenince ekran çorbaya dönüyor. Hatta mini görevlerin içine dahil olduğumuzda, hareket halindeyken görev istatistiklerinin ekranda belirmesi ile birlikte önümüzü göremeyecek hale geliyoruz. 

Cevap bulunamadı.