alexa
The Crew
The Crew, içeriği hakkında adından da serbest çağrışım yapabileceği gibi, harita üzerinde verilen görevleri bir ekip dahilinde tamamlama üzerine kurulu. Oyun içerisinde online kullanıcıların bulunması oyuna artı bir özellik katıyor ve diğer gerçek yarışçıların kurdukları çetelerle yarışmak işin en keyifli yanlarından. The Crew UPlay Cd Keyinizi aldiktan sonra hemen UPlay üzerinde aktif edebilir ve The Crew'i indirebilirsiniz.
239
Gelelim yarışların iç dinamiğine ve yani yapay zekaya
eray ö.
13 Nisan 2015 15:01

Gelelim yarışların iç dinamiğine ve yani yapay zekaya. Tüm yarış oyunlarında adı konulmamış bir kural vardır: Eğer yeteri kadar iyi bir aracınız varsa, yapay zeka genellikle sizin için sorun olmaz. Hatta aracınız yarış ortalamasının biraz üzerinde oldu mu, tek rakibiniz, bir önceki turdaki hayaletiniz olur. The Crew'da ise yapay zeka tarafından yönetilen rakipler inanılmaz derecede acımasız. Pistte yaptığınız en ufak hatanızı bile kesinlikle affetmiyorlar. Bu da demek oluyor ki, yarış boyunca mükemmel bir performans sunsanız bile tek bir hatada yarışı kaybediyorsunuz. "Geride kaldım, ama birkaç turda telafi ederim," diye düşünürseniz, vakit kaybından başka hiçbir şeyle karşılaşmayacaksınız, baştan söyleyeyim.
 


Yapay zekanın neredeyse hiç hata yapmaması baştan güzel geliyor ve insana kendini sınaması için fırsat veriyor olsa da, bir yerden sonra mantık dışı sınırlara ulaşıyor. Üç turluk yarışın son virajını dönerken trafikteki bir araca çarpmanız halinde, kendinizi podyum dışında bulmanız son derece normal.

Cevap bulunamadı.