alexa
The Crew
The Crew, içeriği hakkında adından da serbest çağrışım yapabileceği gibi, harita üzerinde verilen görevleri bir ekip dahilinde tamamlama üzerine kurulu. Oyun içerisinde online kullanıcıların bulunması oyuna artı bir özellik katıyor ve diğer gerçek yarışçıların kurdukları çetelerle yarışmak işin en keyifli yanlarından. The Crew UPlay Cd Keyinizi aldiktan sonra hemen UPlay üzerinde aktif edebilir ve The Crew'i indirebilirsiniz.
224
GİRİŞ
eray ö.
13 Nisan 2015 14:42

Hayatınız boyunca hiç yurt dışına çıkmamış bile olsanız, yine de Amerika'yı avucunuzun içi gibi bilmeniz mümkün. Dexter Morgan sayesinde Miami'yi; Hank Moody ile Kaliforniya'yı; Winchester Biraderlerle de Amerika'nın en leziz hamburgerlerini yapan kırsal eyaletlerini arşınlamış bir nesil için; New York sokaklarında patinaj yapmak, Detroit'te asfalt ağlatmak, Las Vegas'ta tozu dumana katmak hiç sorun olmamalı.

The Crew bizleri, Amerika Birleşik Devletleri'nin tüm eyaletlerini karış karış gezmeye, son model asfalt canavarlarımızın direksiyonuna geçip, tüm eyaletlerde kükreyen motorlarımızla inletmeye davet ediyor. Üstelik tamamen online tabanlı ve çoklu oyuncu seçenekleri ile bezeli bir oyun sistemi ile!
 

Cevap bulunamadı.