alexa
The Elder Scrolls Online
The Elder Scrolls Online satın al arak Skyrim gibi singleplayer tadındaki bu yapımı oynama fırsatını kaçırmayın, The Elder Scrolls Online oldukça uzun ve etkileyici bir senaryoya sahip. Ayrıca alabileceğiniz Elder Scrolls Online Gold 'lar ile daha çekici ve kolay hale getirebilirsiniz. The Elder Scrolls Online satin alma islemi yaptiktan sonra hemen aktivasyonu yapabilir ve The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited oynamaya baslayabilirsiniz.
286
Breton/Sorcerer/Dual
Sergen B.
23 Mayıs 2015 11:32

* Critical Surge yeteneği ile kritik vuruşlarınızda kendi kendinizi Heal'leyebiliyor yani bir nevi LifeSteal yapabiliyorsunuz,
* Doğal olarak yüksek kritik şansı ile yüksek Dps sahibi,
* Boundless Storm yeteneği ile hem Mobility'si yüksek hem de Dayanıklılığı yüksek bir build,
* PvE'de Dual ve 1H-Board, PvP'de Bow ve 1H-Board, (veya duruma göre değişebilir problem değil)
* 5 Medium 2 Light armor ile Stamina/Magicka dengesi yüksek bir build tasarladım.

Ability'leri açıklamam gerekirse;
1. bar 1. skill ekstra life steal için
1-2 ekstra atak hızı kazanmak dolayısı ile, fazla dps fazla heal
1-3  mana kullandığınızda %35 şans ile %50 ucuza ve 0 cast time'a rakibinizi yere düşürüyor ve ekstra dps elde ediyorsunuz.
1-4 enine 3 metre menzilde 5 metre bir alanda düşmanlarınızı 5  saniye olduğu yere sabitliyorsunuz (ayrıca son pasifle %15 kritik şans kazanıyorsunuz)
1-5 yüksek armor/spell resist / %30 hareket hızı, açıklamaya gerek yok 3 in 1

2-1 vazgeçilmez charge+stun
2-2 %43 armor %43 spell resist'i kim kırmak istemez, harika
2-3 hem dps hem life steal, daha ne olsun
2-4 23 saniye boyunca %20 ihtimalle sizi ıskalamaları ne güzel değil mi?
2-5 bu buildin en önemli skilli olmazsa olmazı 20 saniye(o yüzden 2. barda) boyunca silahınıza bonus hasar, ve kritik vurursanız vurduğunuz zararın %65iyle kendinizi heal'liyorsunuz.

Soru: Neden Khajit(%3 kritik şans, %15 kritik damage) değil de Breton seçtin? edit: Khajiit bunu yazdıktan 2 saat sonra nerflendi
Cevap: Büyük ihtimalle bu düzen Nerf(düzeltme, düşürme) yiyecek, o yüzden B planım büyücüye dönebilmek. edit: tek çare Breton :D

Soru: Neden 7 medium değil de, 5 medium 2 light armor?
Cevap: karakter magicka odaklı olduğu için 2 light armor pasifi çok katkı sağlayacaltır. ayrıca bonussuz şu haliyle kritik vurma şansı %40-46 ( öeeehh)

Soru: Neden 2H(çift elli) değil de 1H-Board(kılıç kalkan)?
Cevap: yeterince dps var, build dediğin biraz sağlam olmalı.

Soru:Niye 3. silah olarak Bow? 2 yetmiyor mu?
Cevap: kullanabileceğimiz 300 skill point var, ve PvP'de Bow vazgeçilmez.

Soru: Bu karakterin/Buildin eksileri neler?
Cevap: level 40-45'e kadar yeterli seviyede self heal (can doldurma) yapamıyorsunuz, item odaklı yani gear tamam değilse build tamam değil, 10v10'dan fazla PvP'de dayanıklı değil, çok hesap kitap gerektiren 40-45e kadar sıkıcı ( sıkılmamak için Bow'la başlayacağım)

Bunların dışında sormak istediğiniz varsa sorabilirsiniz. Bu Build'i oluşturmak ve göstermekteki amacım;
Ben tank istiyorum o zaman DK açayım, ben büyücü seviyorum o zaman Sorcerer açmam lazım, ben okçu bıçakçıyım o zaman Nightblade açayım gibi düz mantık Build'lardan ziyade insanların Nightblade healer, DK caster, Templar Dps, Sorcerer tank gibi üretken, hesap kitap isteyen alternatif build'ların da olduğunu hatta çok güzel olduğunu göstermektir.

Cevap bulunamadı.