alexa
The Elder Scrolls Online
The Elder Scrolls Online satın al arak Skyrim gibi singleplayer tadındaki bu yapımı oynama fırsatını kaçırmayın, The Elder Scrolls Online oldukça uzun ve etkileyici bir senaryoya sahip. Ayrıca alabileceğiniz Elder Scrolls Online Gold 'lar ile daha çekici ve kolay hale getirebilirsiniz. The Elder Scrolls Online satin alma islemi yaptiktan sonra hemen aktivasyonu yapabilir ve The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited oynamaya baslayabilirsiniz.
208
Dark Elf - "Flame Talent" ile uyumlu yetenekler
Sergen B.
23 Mayıs 2015 09:08

Merhaba, oyunda bildiğiniz üzere Dunmer - Dark Elf ırkının pasif yeteneği olan Flame Talent (Alev yeteneği) oyunda ateş bazlı büyüsel saldırıları güçlendiriyor +1/2/3 olarak.
Ben de bu pasif üzerine yoğunlaştım ve size bu pasifle uyumlu yetenekleri ortaya çıkardım:

-DRAGONKNIGHT
 -Ardent Flame
  -DRAGONKNIGHT STANDART
  -Fiery Grip
  -Searing Strike
  -Fiery Breath
  -Lava Whip
  -Inferno
  -Kindling (pasif)
  -Searing Heat (pasif)
  -World in Flame (pasif)
 -Earthen Heart
  -Igneous Weapons
-DESTRUCTION STAFF
 Bu sınıftaki yetenekler ateş, elektrik, buz ortak olduğu için ateşe düşen kısmı çok az ama bütün yeteneklerde ateş var, sadece önemlileri yazacağım:
 -Weakness to elements (bütün fire bazlı yeteneklerinizin hasarını artıracaktır)
 Bu sınıfı High Elf ırkı için daha çok öneririm, zira onlara bu sınıftan hem fazladan exp hem de bütün elemental hasarıları artırıyor.
-MAGE'S GUILD
 -METEOR
 -Fire Rune
 -Might of the Guild (pasif)

Burdan çıkardığım sonuç, Class olarak Dragonknight'ın Ardent Flame(adından da belli) yetenek sınıfı Dark Elfler için çok uyumlu. Destruction Staff ise ranged dps için alternatif olarak ama bir Ardent Flame kadar etkili olamaz. Aynı zamanda Mage's Guild ile arayı tutup oradan da faydalı yetenekler kazanılabilir. Armor olarak da bu yetenekler magicka bazlı olduğunu için cloth vazgeçilmezimiz oluyor. Ancak Ardent Flame melee bazlı olduğu için combat içinde olacağımızdan bir Draconic Power yeteneği olan
 -Spiked Armor
bu armor eksiğini giderebilir. Tabi bunun karşılığında bir adet skill barımız yok olacak. Ama her şeyin bir bedeli var. Seçim size kalmış, heavy armor veya medium ile de bu ihtiyacı karşılayabilirsiniz.

Bunun dışında aoe veya tek target dps yapma moduna da skill bar'ınıza yerleştireceğiniz skillerle şekillendirip combatta rahatlıkla aoe-one target arasında "swtich" yapabilirsiniz. Benim fire bazlı aoe-one target skill bar tavsiyem şöyledir:

AOE için skill bar
-DRAGONKNIGHT STANDART
-Fiery Breath
-Lava Whip
-Inferno
-Fire Rune
-Igneous Weapons

ONE-TARGET için skill bar
-METEOR
-Fiery Grip
-Searing Strike
-Fire Rune
-Defansiv bir skill (Spiked Armor olabilir)

Burdaki bütün "tavsiyeler" bana aittir. Bütün faydalı yorumlara açığım.

Cevap bulunamadı.