alexa
The Elder Scrolls Online
The Elder Scrolls Online satın al arak Skyrim gibi singleplayer tadındaki bu yapımı oynama fırsatını kaçırmayın, The Elder Scrolls Online oldukça uzun ve etkileyici bir senaryoya sahip. Ayrıca alabileceğiniz Elder Scrolls Online Gold 'lar ile daha çekici ve kolay hale getirebilirsiniz. The Elder Scrolls Online satin alma islemi yaptiktan sonra hemen aktivasyonu yapabilir ve The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited oynamaya baslayabilirsiniz.
486
Dragon Knight PvP Off Tank
Sergen B.
23 Mayıs 2015 11:42

ESO'ya Update 6 için geri döndükten sonra DK karakterimde bu buildi kullanıyorum. Bazen 2 nightblade 2 dk bazen de 3 nb 1 dk gank yapıyoruz. Grup 3 nightblade olduğu zaman hedef tahtası ben oluyorum doğal olarak düşmana dalıp kendimi gösteriyorum, sneakteki nb lerde benim saldırdıklarımı indiriyor. Dolayısıyla kolay ölmeyen ama yeri gelince de dps geçmeniz gereken bir build oluşturdum. 3 kişiyi çok rahatlıkla tutabiliyorum, 4 kişi olduklarında takip etmek zorlaşıyor 5 kişilerse genelde ufak ufak kaçıyoruz. Build kesinlikle ölmeyen hayvani bir şey değil, dps kısmı da önemli olduğundan survivability den biraz kısmak zorunda kaldık.

Sınıf: Dragon Knight
Irk: Dark Elf Vampir
Mundus Stone: Max Stamina veren (The Tower)
Armor: 5 Heavy + 2 Light
Silahlar: Kılıç kalkan + Destro Staff
Attribute: 20 Magicka + 40 HP

Armor Seti

Chest - Heavy - Dragonguard - Impenetrable- HP Enchantlı
Head - Heavy - Dragonguard - Impenetrable - HP Enchantlı
Shoulder - Heavy - Torug's Pact - Impenetrable - Stamina Enchantlı
Hand - Heavy - Dragonguard - Impenetrable - Stamina Enchantlı
Legs - Heavy - Dragonguard - Impenetrable - HP Enchantlı
Feet - Light - Warlock - Infused - Magicka Enchantlı
Waist - Light - Warlock - Infused - Magicka Enchantlı

Kolye - Warlock -  Alchemy Süre Düşüren Enchant
Yüzük 1 - Warlock - Alchemy Süre Düşüren Enchant
Yüzük 2 - Warlock - Alchemy Süre Düşüren Enchant

Kılıç - Dragonguard - Hardening Enchantlı
Kalkan - Torug's Pact - Impenetrable - Stamina Enchantlı

Destro Staff - Seti yok - Sharpened - Flame Damage Enchantlı

Notlar: Attribute puanlarını kafanıza göre düzenleyebilirsiniz. Magickaya verdiğinizde spell damage'de kazandığınızı unutmayın. PvP buildidir, pve de denemeyiniz.
Rakip oyuncular arasında DK var ise destro staff ile Elemental Drain debuff'ını atarak Flame Lash kullanın.

(click to show/hide)

PvP Buff'ı bulunmuyor. Üçlü yemek bufflı hali;

2279 Magicka
3228 HP
1778 Stamina
127 Spell Damage
%0 Spell Kritik
1786 Spell Resistance
1600 Armor
132 Magicka Recovery
15 HP Recovery
75 Stamina Recovery