alexa
The Elder Scrolls Online
The Elder Scrolls Online satın al arak Skyrim gibi singleplayer tadındaki bu yapımı oynama fırsatını kaçırmayın, The Elder Scrolls Online oldukça uzun ve etkileyici bir senaryoya sahip. Ayrıca alabileceğiniz Elder Scrolls Online Gold 'lar ile daha çekici ve kolay hale getirebilirsiniz. The Elder Scrolls Online satin alma islemi yaptiktan sonra hemen aktivasyonu yapabilir ve The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited oynamaya baslayabilirsiniz.
246
Elder Scrolls Kitabı Çıkıyor
OĞUZCAN Y.
24 Ekim 2014 17:20
Bethesda'nın bugün yayınladığı habere göre fiziksel bir Skyrim ve Elder Scrolls Online lore kitapları piyasaya sürülecek. Kitapların önümüzdeki yıl Mart ayında çıkması planlanıyor.

İlk seri The Elder Scrolls Online: Tales of Tamriel - Vol. 1: The Land ve Vol II: The Lore adında, Aldmeri Dominion, Daggerfall Covenant, Ebonheart Pact, Molag Bal'in Tamriel'i istila planları hakkında bilgi içerecek. Ayrıca 100'e yakın hiç yayınlanmamış lore kaynaklı resimde bulunacak.

İkinci kitap seti The Elder Scrolls V: Skyrim - The Skyrim Library adında ve Vol I: The Histories, Vol II; Man, Mer and Beast ve Vol III: The Arcane isimleriyle çıkacak.


Hakan Efe T.
26 Ekim 2014 19:30
işte bu güzel bir haber :) teşekkürler bilgilendirme için
Özgür D.
18 Aralık 2014 13:41
bu kitap alınmaz mı be. bilgi için sağol
RECEP CAN B.
19 Aralık 2014 05:13
çok güzel haber, olayı anlamış oluruz çok geniş bi evren var..