alexa
The Elder Scrolls Online
The Elder Scrolls Online satın al arak Skyrim gibi singleplayer tadındaki bu yapımı oynama fırsatını kaçırmayın, The Elder Scrolls Online oldukça uzun ve etkileyici bir senaryoya sahip. Ayrıca alabileceğiniz Elder Scrolls Online Gold 'lar ile daha çekici ve kolay hale getirebilirsiniz. The Elder Scrolls Online satin alma islemi yaptiktan sonra hemen aktivasyonu yapabilir ve The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited oynamaya baslayabilirsiniz.
323
Elder Scrolls Online Fishing Rehberi
Sergen B.
23 Mayıs 2015 08:48

Update 6'ya kadar hiçbir özelliği olmayan balık tutma sonunda hak ettiği önemi kazanıyor. Update 6 ile tuttuğunuz balıkları yemek yapmada kullanabileceksiniz. Bakalım nerelerde balık tutabiliriz, püf noktaları nelerdir.

Su türleri dörde ayrılıyor. Bunlar atık su (foul), açık deniz (ocean), göl (lake) ve nehirler (river). Hepsinde kullanmanız gereken yemler ve tuttuğunuz balık farklılık gösteriyor. Alttaki resimde su türlerini görebilirsiniz. Hemen altında kullanmanız gereken yemler ve en altta da bunun sonucunda tutabileceğiniz balık türleri listelenmiş.
 

Click this bar to view the full image.


Balık yemlerini çeşitli yerlerden düşürebilirsiniz. Kestiğiniz tavuk, inek gibi hayvanlardan, fıçılardan, hatta zombilerden bile düşüyor. Bunun dışında havada uçan böcekleri toplayarak da yem elde edebilirsiniz. Son olarak çeşitli merchantlar 15 gold karşılığında balık yemi satıyor fakat kârlı bir iş değil, aldığınız yem 15 gold, tuttuğunuz balık ise 3-5 gold değerinde.
Balık tutmaya başladığınızda oltanız kıpırdadığı anda çekmeyin, en kötü 7 salise bekleyip oltayı çekin. Eğer Used Bait çıkarsa bu çöp oluyor, tekrar kullanamıyorsunuz.

Oyun içindeki bu kitapta balık tutmayla ilgili bilgiler yer alıyor.
 

Click this bar to view the full image.

Click this bar to view the full image.

Cevap bulunamadı.