alexa
The Elder Scrolls Online
The Elder Scrolls Online satın al arak Skyrim gibi singleplayer tadındaki bu yapımı oynama fırsatını kaçırmayın, The Elder Scrolls Online oldukça uzun ve etkileyici bir senaryoya sahip. Ayrıca alabileceğiniz Elder Scrolls Online Gold 'lar ile daha çekici ve kolay hale getirebilirsiniz. The Elder Scrolls Online satin alma islemi yaptiktan sonra hemen aktivasyonu yapabilir ve The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited oynamaya baslayabilirsiniz.
118
Kuşatma Silahı Satın Almak ve Kullanmak
Ekin G.
26 Şubat 2015 00:09
PvP'ye girdik. Millet kale kuşatırken mancınık, balista kullanıyor. Bizim neyimiz eksik? Kendi kalemize gidiyoruz ve burada genelde sol tarafta olmadı büyücülerin bulunup ayin yaptığı yerde elinde parşömen okuyan amcaya gidip Store kısmına geliyoruz. İster altın ile isterseniz Alliance Pointlerle kuşatma silahı alabiliyorsunuz.

Silahları aldık ama nasıl kullanacağız? I basarak envanterimize girelim. Şimdi de Q basın. Basılı tutun daha doğrusu. Çıkan seçeneklere "Consumable" kategorisindeki eşyaları yerleştirebiliyoruz. Mancınığı tutup buraya yerleştirin. Oyun esnasında Q basılı tutunca farenizle kısayol eşyasını değiştirebilirsiniz. Diyelim mancınık kısayolda aktif. Q tuşuna bir kere basarak uygun bir yer seçip silahımızı kurabiliyoruz.Sergen B.
9 Mart 2015 13:20
Silahı Nerden Silebiliriz ?