alexa
The Elder Scrolls Online
The Elder Scrolls Online satın al arak Skyrim gibi singleplayer tadındaki bu yapımı oynama fırsatını kaçırmayın, The Elder Scrolls Online oldukça uzun ve etkileyici bir senaryoya sahip. Ayrıca alabileceğiniz Elder Scrolls Online Gold 'lar ile daha çekici ve kolay hale getirebilirsiniz. The Elder Scrolls Online satin alma islemi yaptiktan sonra hemen aktivasyonu yapabilir ve The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited oynamaya baslayabilirsiniz.
212
Mundus Taşları Rehberi
Sergen B.
23 Mayıs 2015 11:04

Oyun için geri sayım yaklaşıyor ve sizlerin karakterlerinizi dahada güçlü kılmak için oyun içerisindeki Mundus taşları hakkında rehber paylaşmak istiyorum.
Eğer daha önceden  Elder Scrolls evreninde oynadı iseniz Mundus taşlarını duymamanız imkansız , öncelikle bu taşların Tamriel in tüm ittifak bölgelerine yayıldığını söylemek istiyorum , bu taşlar ile karakterlerinizi dahada güçlendireceksiniz.

Ne İşe Yarar Bu Taşlar ;

Mundus taşları karakter geliştiriminin büyük bir parçasıdır.Karakterinizi istediğiniz şekilde geliştirmekte karakterinize yardımcı olacak ve istediğiniz zaman taşlarda değişiklik yapıp karakterinize başka güçleri tattırmanızı sağlayacak.Taşları istediğimiz zaman değiştirme şansına sahibiz.
Fazla uzatmadan bu taşların özelliklerini açıklamak istiyorum ;

• The Lover: Alınan büyü hasarını azaltır
    The Thief: Kritik şansını artırır
    The Mage: Maksimum magicka artırır
    The Warrior: Power(Enerji) artırır
    The Serpent: Savaş dışı sağlık yenilemesini artırır
    The Apprentice: Büyü etkisini artırır
    The Atronach: Magicka yenilenmesini artırır
    The Lady: Zırh artırır
    The Ritual: Heal(Şifa) etkisini artırır
    The Shadow: Kritik vuruş zararını artırır
    The Steed: Koşma hızını artırır