alexa
The Elder Scrolls Online
The Elder Scrolls Online satın al arak Skyrim gibi singleplayer tadındaki bu yapımı oynama fırsatını kaçırmayın, The Elder Scrolls Online oldukça uzun ve etkileyici bir senaryoya sahip. Ayrıca alabileceğiniz Elder Scrolls Online Gold 'lar ile daha çekici ve kolay hale getirebilirsiniz. The Elder Scrolls Online satin alma islemi yaptiktan sonra hemen aktivasyonu yapabilir ve The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited oynamaya baslayabilirsiniz.
367
Templar Stamina Dualwield
Sergen B.
23 Mayıs 2015 11:24

Öncelikle forumda yeniyim ve ilk defa 1 forumda konu olusturuyorum tecrübelerimi insanlara aktarmak istedim.Bir hatam ya da eksiğim olursa mesaj ve ya yorumla bildirirseniz sevinirim.

Irk seçimi size kalmis ama seçilmemesi gereken irk altmerdir(Neden Altmer'in yaninda Breton yok sorusunun cevabini simdiden vereyim, aldiğimiz magic resist sustain veriyor).Size en fazla katkiyi sağlaycan irkta imperialdir.İmperial paketiniz yoksa Dagerfall Covenant'da Redguard, Ebonhart Pact'e Nord, Aldmeri Dominion'da Khajit'i seçebilirsiniz.(Ama diğer race'leri seçmiş olanlar kesinlikle deneyebilir ben breton'um bretonda deneme yanilma yöntemi ile bu builde ulaştim.

Leveling build oldugu icin high end itemler yok craftable itemler kullanicağiz. 5 medium 1 heavy 1 light şeklinde buildimiz. (Undaunted pasifinden yararlanmak için. Eğer elinizde ekstra skill pointleriniz varsa heavy ve light armor'da sustain sağlayacak pasiflere verebilirsiniz. Ben vampir olmayi tercih ettim ama tercih edilmek zorunda değil herhangi bir world skill tree'si.

Statlar race'ten race'e değişir +15k health olsun gerisini staminaya verin mana'da sorun yaşarsaniz 5-10 puan manayada verebilirsiniz.Armor enchantlari stamina olsun.Healthinizi +15k iken foodla destekleyiniz.Bu yazdıklarım veteran 1 ve sonrasi icin gecerli.

Item Build'i(Heavy parcayi Chest-Light Parcayi Belt craft etmeniz armorunuzu bir nebze arttiracaktir.Chest Legs Shoulder Helm/Infused-Belt Boots Hands/Divines olmali craft parcalarda-Silahlarda Crit Chance arttiran özellik olmali/two hand'de armor ve magic resist penetration/Dual wield silahlari axe tercih ettim aoe tabanli oldugu için Tercih Sizin)

5 Hunding's Rage (Armor olmasi terchiniz olsun)
(2 items) Adds 4% Weapon Critical
(3 items) Adds Max Stamina
(4 items) Adds 4% Weapon Critical
(5 items) Hunding's Rage: Increase Weapon Damage by

•  

4 Night silence   (2 armor 2+1 silah olucak şekilde)
(2 items) Adds Max Stamina
(3 items) Adds Stamina Recovery
(4 items) Adds 4% Weapon Critical

Eğer veteran 5 ve üzeri iseniz 4 Night silence yerine
  2 Kyne's flight(2 yüzük)
  3 Dreugh King Slayer(1 amulet 1 heavy chest 1 two hand weapon)
(2 items) Adds 8 Weapon Damage
(3 items) Adds 8 Weapon Damage
  2 Night Mother's Gaze(2 silah dual wield)
  1 Blood Spawn(Omuzluk)
(1 items) Adds Stamina Recovery

Skill Build'i

Main Bar-Dual Wield(Main Dps)

1-Rapid Strikes
 2-Steel Tornado(AOE)-Blood Craze(Single Target)
 3-Spiked Bone Shield
 4-Repetance
 5-Blazing Shield
 6-Devouring Swarm

Second Bar-Two Hand(Starter-Executioner-Support)

1-Critical Rush
 2-Retreating Manavuer(Questing)-Restoring Focus(Dungeon/Boss Fight)
 3-Executioner
 4-Degeneration
 5-Rally
 6-Flawless Dawnbreaker

Kullanım şekli 1(dive) Rally-Blazing Shield-Crit Rush-Steel Tornado(Spam)-Rapid Strike(1 mob ayakta kalmişsa)-Repetance

Kullanım şekli 2(pull) Rally-Degeneration-Blazing Shield-Steel Tornado(Spam)-Rapid Strike(1 mob ayakta kalmişsa)-Repetance

Kullanim şekli 3(boss fight-single target) Rally-Degeneration-Crit Rush-Blood Craze-Rapid Strike(Spam)-Executioner(Spam %30 altina inince)
Önemli Notlar
 1-Spiked Bone Shieldi 3 ve üzeri melee mob varken kullanin
 2-Devouring Swarm hayat kurtarir ve yüksek dps verir
 3-Degeneration %15 şansla life steal yapar iyi bir bufftur.
 4-Her fighttan sonra repetance'ı unutmayin
 5-Boss Fightlarda Retreating Manavuer yerine size sustain vercek bir templar skilli kullanabilirsiniz mesela restoring focus icerisinde iken daha fazla heal almanizi sağlar ve dayanıklılıgınızı önemli ölçüde arttirir.
 6-En önemlisi her skillden sonra light atack yapmaya çalışın.(atack animation'u iptal ederek)

Cevap bulunamadı.