alexa
The Elder Scrolls Online
The Elder Scrolls Online satın al arak Skyrim gibi singleplayer tadındaki bu yapımı oynama fırsatını kaçırmayın, The Elder Scrolls Online oldukça uzun ve etkileyici bir senaryoya sahip. Ayrıca alabileceğiniz Elder Scrolls Online Gold 'lar ile daha çekici ve kolay hale getirebilirsiniz. The Elder Scrolls Online satin alma islemi yaptiktan sonra hemen aktivasyonu yapabilir ve The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited oynamaya baslayabilirsiniz.
172
Yeni Başlayanlara Öneriler
Sergen B.
23 Mayıs 2015 08:28

Oyunda "keşke yapsaydım" yada "iyiki yapmışım" dediğim birkaç püf noktasını derledim. Umarım işinize yarar.

- Yeterli parayı kazandığınızda derhal bir binek edinin. Binekler çanta kapasitesini yükseltir ama her gün upgrade edilmeli ve günlük 1 slot açar, vakit alır. Crown store bineği edinecekseniz ayrı. Unutmayın normal binekler karaktere özeldir. Yüksek fiyatına aldanmayın. Karakterle oynayacaksanız binek zarar ettirmez.

- Skill barına koyduğunuz her skill kendi ağacının exp getirisini yükseltir.

- Kullanmadığınız ama levelini yükseltmek istediğiniz skiller varsa bunları 2. silahın skill barına alın. Görevleri teslim ederken yada bossların ölmesine az kala hızlıca değiştirip gelen exp ile skilleri geliştirebilirsiniz.

-Bütün skill ağaçlarını ve skill ranklarını geliştirin. Oyunda "bu class şunu yapar" diye bir kavram yok. İleride her tür rolde olmanız gerekebilir.

- Maksimum levele kadar gelen exp karakterinizdeki bütün skilleri fullemeye yeter. Aceleniz yoksa skill exp bonuslarını dikkate almayın.

-Veteran levellere gelmeden ekipman için çok masrafa girmeyin, kaliteli ekipman için zorlamayın. Parti dungeonları ve world bosslar haricinde tek başınıza altından kalkamayacağınız görev yada savaş yok.

- Treasure chestlerden yada yaratık droplarından çıkan her tür item bulunduğu bölgenin levelinde çıkar. Ancak açıkta bulunan ekipmanlar her zaman sizin levelinizde olur.

- Partinizdeki oyuncuların yanına ışınlanabilirsiniz. Eğer henüz gidemediğiniz yüksek level haritalara ulaşmanız gerekiyorsa yüksek level bir oyuncuyu partinize alıp ilgili haritaya gitmesini isteyin. Sonra yanına ışınlanın.

- Bütün karakter slotlarına bir karakter yaratıp blacksmithing, woodworking, clothing ve enchanting craftlarını 3 levele yükseltin. Sonrada Hireling skillerini açın. Her gün bedavadan materyal kazanırsınız.

- Karakterin her tür gereksinimi oyun içi lootlardan elde edilebilir. Ancak craft mamulleri eşdeğer lootlardan her zaman daha kalitelidir.

-Enchanting craftını tek başınıza yükseltmek çok zordur. Çünkü kendi craftladığınız gylphler deconstruct edildiğinde çok az exp verir. Tek başınıza uğraşarak gylph israf etmeyin. Bir arkadaşınızla yardımlaşın. Gylphleri craftladıktan sonra takas edin ve deconstruct edin. Yoksa yan karakterinizle yapın.

- Daily craft görevlerini yapıyorsanız ana crafting skillerinizi hemen yükseltmeyin. Görevleri skill levelinize göre sırasıyla bir üst level towna götürmeniz gerekecek. Ulaşamadığınız yerlere görevi teslim edemezsiniz.

- Crafting skillerini yükseltecekseniz ve guildinizin bankasını kullanamıyorsanız kendi kasanız asla yetmez. Yan karakterlerinizi depolama için kullanmanız gerekecek.

- Crafting ile ilgilenmiyorsanız bile Clothing, Blacksmithing ve woodworking için research ile trait açmayı ihmal etmeyin. Trait sayısı arttıkça gereken zaman artar ( sonlara doğru 1 trait için 1 ay zaman gerekiyor)ve ileride crafting yükseltmek isterseniz gerekecek. 


- Acil leather gereksiniminiz varsa sağda solda hayvan aramayın, herhangi bir su kenarına gidin. Oradaki yengeçlerden droplayabilirsiniz.

- Metal, ağaç gibi işlenmiş temel crafting materyalleri hırsızlıkla edinilebilir. Ama gatheringi ihmal etmeyin. Ham materyali işlerken trait gemleri ve upgrade materyalleri bulma şansınız var.

- Çevrede bulunan dolap, sandık, sırt çantası gibi objelerden motif ve recipe çıkma ihtimali daha yüksektir. Recipeler ve motifler görevlerden gelmez yada vendorlardan satın alınamaz. Buralardan çıkarmanız gerek. Özellikle veteran levellerde bunları daima kontrol edin.

Cevap bulunamadı.