alexa
The Elder Scrolls Online
The Elder Scrolls Online satın al arak Skyrim gibi singleplayer tadındaki bu yapımı oynama fırsatını kaçırmayın, The Elder Scrolls Online oldukça uzun ve etkileyici bir senaryoya sahip. Ayrıca alabileceğiniz Elder Scrolls Online Gold 'lar ile daha çekici ve kolay hale getirebilirsiniz. The Elder Scrolls Online satin alma islemi yaptiktan sonra hemen aktivasyonu yapabilir ve The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited oynamaya baslayabilirsiniz.
275
Diyalog Takılmasından Kurtulma
Ekin G.
26 Şubat 2015 00:14
Aslında rehber sayılmaz ama birçok kişi bu bugla karşılaştığı için paylaşma ihtiyacı hissediyorum. Yanlışsa doğru yere taşınabilir.

Oyunda birçok yerde NPClerle diyalog bittiğinde oyun takılıyor, ya da bazen bütün moblar görünmez oluyor. Bu durumda yapmanız gereken "ESC"ye basıp "Add-Ons" seçeneğine tıklamak, sonra da "Reload UI"ya basmak. Bunu kısaca chat kutusuna "/reloadui" yazarak da gerçekleştirebiliyorsunuz(tırnaksız). Bu olay bir nevi sayfayı yenilemek gibi düşünülebilir, çok kısa bir yükleme ekranı geliyor, ve takıldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Çıkış yapıp tekrar girmenize gerek kalmıyor.

Ek olarak "i" tuşuna basıp mailları açtığınızda da takılmadan kurtulabiliyorsunuz.

Bu yani, çok uzun bir şey değil. 
Sergen B.
9 Mart 2015 13:14
Diyalog Bugu Hala Çözülemedi Ya :(