alexa
The Elder Scrolls Online
The Elder Scrolls Online satın al arak Skyrim gibi singleplayer tadındaki bu yapımı oynama fırsatını kaçırmayın, The Elder Scrolls Online oldukça uzun ve etkileyici bir senaryoya sahip. Ayrıca alabileceğiniz Elder Scrolls Online Gold 'lar ile daha çekici ve kolay hale getirebilirsiniz. The Elder Scrolls Online satin alma islemi yaptiktan sonra hemen aktivasyonu yapabilir ve The Elder Scrolls Online Tamriel Unlimited oynamaya baslayabilirsiniz.
480
Nasıl İmparator Olunur ?
Ekin G.
26 Şubat 2015 00:15
Yukarıda da bahsettiğimiz üzere İmparatorluk Şehri'nin etrafındaki 6 kaleyi ele geçirdikten sonra İmparatorluk Şehri'ni ele geçiriyorsunuz. Ele geçiren ittifakın en çok puana sahip oyuncusu da imparator oluyor. Tek yol bu. Peki en iyi oyuncu nasıl olacağız? Alt başlıkta onu anlatalım öyleyse.

Oyundaki guildlere yani loncalara üye olun. En fazla 5 loncaya üye olabiliyorsunuz. Loncanızın gücü arttıkça kazandığınız puanda artıyor.
Grup halinde oynayın. Arkadaşlarınızla toplanın ve grup olarak savaşın. Toplu halde daha etkili saldırılar yapacaksınız ve Tamriel'daki güçlü yaratıklarla daha kolay başa çıkabileceksiniz.
Haritanızı takip edin. Oyundaki harita anlık olarak değişiyor. Nerede kuşatma var, nerede savaş çıkmış anında öğrenebiliyorsunuz. Olası bir durumda ittifakınızın yardımına koşun. Ayrıca haritada düşman ittifak ordularının sayısı çok kalabalık olduğunda ve Elder Scrolls ele geçirildiğinde haberdar olabileceksiniz. Bu tip durumlara müdahale etmeniz size puan kazandıracaktır.
Yeteneklerinizi geliştirin. Puanlarınızı akıllıca harcayın ve tek bir alanda o alanın en iyisi olmaya bakın. Rol yapma oyunlarında her şeyden olsun diye bir mantık yoktur. Eğer böyle yaparsanız her sınıftan bir tutam olur ama hiçbir şey tam olmaz. Bir alana yoğunlaşın ve o alanda gözde olmayı amaçlayın. Faydasını göreceksiniz.
Yardımsever olun. Oyunda en çok puan kazandıran eylem, çok fazla hasar vermek kesinlikle değil. Herkesin bu düşünceyle hareket edeceğini varsayarsak Priest sınıfı çok önemli konuma geliyor. Tüm oyuncular hasar vermeye odaklıyken siz takım arkadaşlarınızı iyileştirirseniz daha çok puan kazanırsınız çünkü iyileştireceğiniz takım arkadaşınız fazla sonuç olarak daha fazla puan kazanacaksınız!
Cevap bulunamadı.