alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
27
Büyücü Rehberi
Sergen B.
11 Kasım 2016 11:58

Merhaba Arkadaşlar Bugün bir büyücü olarak başlamak için verilen taktiklerden bahsedicem.Skyrim dünyasını bilen kişiler genellikle Nord ve High elf seçtikleri için karakter olarak büyücü karakter açmaktan pek hoşnut değildirler.
Ama size bu rehberimde büyücü açmak için napmanız gerektiğini anlatcam.
İlk Bakış:Öncelikle Açmanız gereken karakter fark etmez tabi bazı karakterlerin yıkım büyüleri fenan gelişmiş oluyor doğuştan  ama ben kara elf açmak istemiyorum diyorsanız size önerim nord(Kuzeyli) açmak kara elf açmanın bir artısı günlük yeteneği  sayesinde efsununuz yeninebilir.
Kara elf Artı Özellikleri 

Bunları Geliştirmenizi Öneriyorum Büyücü Açıcaksanız;
Yıkım
Yanılsama
Başkalaşım
Yenilenme
Çağrı
Tılsımlama

Gerçi ben pek kara elf sevmediğim için Nord açıp büyücü kasıyorum.
İlk Adım: En Başta ana görevi Ulfric ile gittiğiniz  ölüme doğru giden yolculuktan sağ döndüğünüzde Helgen'de ilk işiniz birazcık ilerleyip Ordaki Maymuncuk ile açıp kapıyı  büyücü giysilerini giymek olmalıdır büyücü iseniz büyücü giysisi ve büyücü şapkası giymenizi öneririm zaten onlar sayesinde efsununuz artıcaktır.Ve yıkım büyüsü  ve iyileştirme büyüsünü geliştirin tek elli silah veya okçuluk geliştirmenizi yararınızda olur. Zaten bir büyücüye çift el yakışmaz ağır silah olduğu için üzerinizde hafif zırh olcağı için kesinlikle ağır zırh veya ağır silah taşımanızı önermiyorum.Ana Görevi  bitirdikten sonra görevleri yapıp görevlerdeki itemleri alın Kir Sakallılar görevine geldiğinizde birazcıkta olsa ana seneryoyu bırakın ve Winterhold(Kışhisar)

Kışhisar Nerdedir?

http://i.hizliresim.com/l12Wqb.jpg

Kışhisar görevleri bir büyücü için en önemli görevlerdir.En Sonda Verilen İtem ve eşyalar sizin çok işinize yaracaktır.Görevler bulun yapın kendinizi geliştirin winterhold bitince ana görevlere geçmeden önce compain fenan yapabilirsiniz amaç zaten yıkım büyünüzü geliştirmekte ama herşey yıkım büyüsüyle olmuyor.Eşyalarınızı kullanmadığınız eşyaları tılsımlama ile güçlendirirseniz normalde 30 efsun veren şapka 40 en az kadar çıkıyor.onun yanında var ardından

Tılsımlama için Eşyaları Nerden bulurum ?
Tılsımlama için eşyaları kirsakallar görevine gelmeden önce bir kaç tane alıyorsunuz  veya bir iki mağaraya gelin sonlarında güzel itemler veriyor temizlediğiniz zaman haydutlardanda düşüyor zaten aldığınız itemleri  tılsımlayabilirsiniz.

Çağırma Büyüsü İçin Ne Yapmalıyım?
Çağırma büyüsü için ilk başta alev ifritini kullanmanızı öneririm.Akçay'da Ejderkonak girin ve orda  büyücü amcamız var ondan ruh kapanı büyüsü alın öldürdüğünüz  haydut v.b  canlıları o büyüyü onların üzerinde kullanın çağırma büyünüz artar.Ve sürekli yıkım geliştirmeyin iyileştirme fenanda basın öneriyorum.

'Size Hatırlatma Peki Büyücüm Güçlü ama vurunca hemen ölüyorum diye soruyorsanız;

Bu belli bir şey zaten yanınıza birini almanızı öneririm en başta Lydia ana görev'de veriyor zaten onu öneririm.Başlangıç için o vursun sizde arkadan büyünüzü kullanın' Geliştikçe başka Winterhold(kışhisar)adamlardan alabilirsiniz.

Zaten Büyücü olduğunuzda yıkım büyüsü ve çağrı büyüsü fazla olduğunda hiç tek saldırıymış hiç gerek yok büyünüzle kolaylıkla öldürebilirsiniz.

Yetenek Ağacım Nasıl Olmalı?

Çoğunlukla Efsun basın çabuk ölüyorsanız can basın stamina pek önermiyom kaçıp vurmak istiyorum diyorsanız basabilirsiniz.

Ejder Maskesi Nahkriin  almaya çalışın sizin çok işinize yaracaktır.Efsun anlamında gelişmiş olucaksanız.
leveliniz belli bir levelin üstüne çıkınca çok güçlü olucaksınız.Kolaylıkla avınızı avlayabilirsiniz.
Büyücünüz Winterhold'daki yan görevleri yapmayı unutmayın marifet salonundaki görevleri sizi tam bir büyücü olmanıza yarıyacaktır.

Cevap bulunamadı.