alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
196
Hırsıza Özel:
eray ö.
2 Şubat 2015 13:22
Mehrune's Razor-Dagger: Hırsızlar için vazgeçilmez bir hançer Razor. Aynı zamanda efsanevi bir bıçaktır. Küçük bir şansla tek vuruşta öldürebilir. Ki gerek yoktur, Assassin's Blade perkinden sonra rahat rahat ölüm saçar. Quest-Pieces of Past.

Nightingale Bow-Bow: 
Skyrim'in en güçlü yayıyla karşı karşıyasınız. Yüksek hasar, 30 puan buz, 15 puan şok hasarı verir. Düşmanı yavaşlatması da işin kaymağı. Thief Guild Quest-Blindsighted. (Biliyorum, kopyala yapıştır yaptım.)

Krosis-Light Helmet: Krosis tam bir sürpriz yumurtadır. Sen dağa çık, koca ejderhayla savaş, yorgun bitap düş, sonra bir anda çığlık çığlığa ortaya çıksın. Hayır, erkeksen önden ejderha yollama yani. %20'lik Lockpicking, Archery ve Alchemy ile hırsız/suikastçı karakterlerin göz bebeğidir bu maske. Location-Shearpoint.

Masque of Clavicius Vile-Heavy Helmet: Şımarık Daedra prensimiz Clavicius ile köpeği Barbas'ın arası yine bozulmuş. Sinir bozucu prensimiz sizi gıcık edebilir ama dayanın. Sonunda Fiyatları %20 iyileştiren, Persuasion'u destekleyen ve %5 magicka yenileme hızı veren bir iteme kavuşacaksınız. Quest-A Daedra's Best Friend.

Amulet of Articulation-Amulet:
 Thief Guild lideri olduğunuzda size verilen bu harika amulet ile tüm konuşmalarda başarılı olacaksınız. Speech'i %35 geliştirirken, Persuade seçimlerinde %100 başarı sağlayacaksınız. Ayrıca zırh puanı veren tek amulettir.

Blade of Woe-Dagger: 
Blade of Woe'yu edindiğinizde, 10 puan sağlık hasarı gibi bir tılsıma burun kıvırabilirsiniz ama söz konusu hançerler olunca, büyü özellikleri pek önemli değil. Razor'dan bile daha fazla hasar veren bu bıçağı elinizden düşürmeyin. Dark Brotherhood Quest-Death Incarnate.

Shrouded Gloves ve Hand Wraps-Gloves: Dark Brotherhood suikastçılarının eldivenleri sıradışı bir özellliğe sahiptir. Gizli saldırı bonusunu iki katına çıkartırlar. Şimdi bu eldivenleri Assassin's Perk'i ile birleştirin. Oldu mu 30 kat hasar. Ezio halt yemiş:) Dark Brotherhood Quest-Sanctuary.
Cevap bulunamadı.