alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
298
Karakteriniz
Atahan H.
21 Ekim 2014 22:58
Kullandığınız armor ve silah tarzınız ney yada büyücü olan varmı.
Ben ok kullanıyorum zamanı yavaşlatma özelliği geldiği zaman ve 100 olup paralyze ettiğiniz zman  girdiğiniz dungeonda 5 boss 100  undead olsun farketmez bi kaç stamina potu ve free shoutyla temizliyorumm sıkıntısız . ama sıkılınca hemen stafflarımı çıkartırım :D

Gökhan V.
21 Ekim 2014 23:06
Büyücü var bende eşya önerirmisin?
Atahan H.
21 Ekim 2014 23:11
Winterholddaki büyücülük okulunun görevlerini biti istemediğin kadar büyücü eşyasına sahip olacaksın sonra seç beğen kullan =) haydi iyi oyunlar.
Gökhan V.
22 Ekim 2014 04:24
Atahan H.
Winterholddaki büyücülük okulunun görevlerini biti istemediğin kadar büyücü eşyasına sahip olacaksın sonra seç beğen kullan =) haydi iyi oyunlar.
Teşekkür ederim,deneyeceğim..
Abdülkadir A.
23 Ekim 2014 12:45
Two handed nord + heavy armor kullanıyordum.

Companions görevlerinden sonra verdiği balta çok iyi.Yada bir tane orc köyünden alacağınız bir çekiç var.Lagashbur dan dı sanırsam.
OĞUZCAN Y.
24 Ekim 2014 17:30
Vampir Dark elf
Hakan Efe T.
26 Ekim 2014 19:37
Abdülkadir A.
Two handed nord + heavy armor kullanıyordum.

Companions görevlerinden sonra verdiği balta çok iyi.Yada bir tane orc köyünden alacağınız bir çekiç var.Lagashbur dan dı sanırsam.
aynen katılıyorum favorimdir nord benim
Yusuf Ö.
16 Aralık 2014 20:34
Yay ve hançer kullanırım genelde. :D
Özgür D.
18 Aralık 2014 15:32
daedra oku + çelik ok (ara sıra dwemer)
rüzgarbiçen (imparatoru öldürme görevinde güvertede yere saplı. 3-4 saniye canlının hasar vermesini engelliyo ve sınırsız)
abanoz hançer (ruh çalma basılı) (karanık  yıldız var birde)

usta suikastçi eşyaları ve thief guild armor karışık

KARAKTER: KHAJİT