alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
63
Sakin Yaşam Rehberi!
Sergen B.
11 Kasım 2016 11:54

Bugün artık her seferinde aynı şeyleri yapmaktan sıkılmış ve farklı bir tat arayanlar için bazı tavsiyeler vereceğim. Başlamadan hemen belirteyim bu konu içinde vereceğim tavsiyeleri illa yapmanız gerekmez amaç kafanızda bir fikir oluşmasıdır. Haydi başlayalım:
 

Tam boyut görmek için şeride tıklayın.


Oynadığınız Karakter İle Bütünleşmek
Oynadığınız oyun tipin'de durmadan aksiyon ve benzeri şeyler yaşamayacağınız için bir yerden sonra sıkılmamalısınız. İşte tamda burada devreye karakter ile bütünleşmek giriyor, bir ceset gördüğünüzde gerçek hayattaki gibi tepkiler vermeli ve buna göre düşünmelisiniz, kapısında garip heykeller olan bir mağaranın önünden geçerken birden kafanızın içinde sesler duymaya başlarsanız yapmanız gereken şey mağarının içine girip etrafı aramak değil oradan koşarak uzaklaşmak olmalı, uzun süre yürüdükten sonra oturup dinlenmeli ve kapısının önünde yürüyen cesetler olan mağaralara Talos edasıyla girmemelisiniz yani orada olduğunuza inanarak oynamak oynanışa inanılmaz bir zevk katacaktır.
 

Tam boyut görmek için şeride tıklayın.


Gerçekçi İnsan Tipi
Her Bayan veya Erkek inanılmaz vücut hatları ve güzellikte doğmuyor. Bu yüzden karakteriniz illa kaslı veya güzel olmak zorunda değil şahsen tam bir bütünleşme için kendinize benzeyen karakterler yapmanızı öneririm. Ve buna ek olarak karakterin görünüşünün hakkını verin sonuçta o karakter o şekilde büyüdü mesela şişman bir karakteriniz varsa şişman büyüyen bir insanı düşünün ve bu konularda ona göre tepkiler verin.

Tam boyut görmek için şeride tıklayın.


Duygular
İnsanı insan yapan duygulardır.(Khajitler, Argonyalılar ve Elfler içinde geçerli) Birine gerçekten aşıksanız gerçekteki gibi onun için bir şeyler feda etmeye hazır olun, biri sizin gerçekten canınızı yakıyorsa yeri geldiğinde onu affedin sonuçta bir insansınız ve karşınızdaki kişininde hatalar yapabileceğini bilmelisiniz. Oyun gözü ile değilde gerçek açıdan bakarsanız orada bir yerlerde ekranın içindeki kişininde insanı özellikler taşıyabileceğine inanın.
 

Tam boyut görmek için şeride tıklayın.


İçgüdüler
Temel şeyler açlık, hayatta kalma ve daha fazlasını oyuna aktarın.

Tam boyut görmek için şeride tıklayın.


Özellikler
Karanlık korkusu, sadakat, ırkçılık, dini inanışlar, iyi dans etme ve benzeri şeyleri karakterinizle oynamaya başlamadan önce belirleyin ve oyun boyunca bunlardan sapmayın.

Ve daha nicesi!
İstediğiniz kadar özelleştirebilirsiniz.

Oynanış
Unutmayın normal bir kişiliksiniz ve herkes gibi paraya ihtiyacınız var. Bunun için bir meslek edinmelisiniz Odunculuk, Müzisyenlik, Ticaret ve daha bir çoğu. Oynanışa zevk katacak şey savaşmak ve bu tür şeyler değil yukarıda bahsettiğim şeyleri kullanmalısınız. Bu oyun modunu zor ve zevkli yapan şey karakterin insani özellikler taşıması mesela elinize çok değerli bir Elf zımbırtsı geçti ama sizler Elfler'den nefret edersiniz gidin ve denize atın artık para kazanmak için farklı yollara ihtiyacınız var ve o gece aç yatacaksınız ama olsun siz onurlu bir Kuzeylisiniz para onlardan geleceğine aç yatarsanız daha iyi.

Modlar
İstediğiniz ve işinize yarayacak tüm modlar gereklidir. Ama benim tavsiyem insani özellikler ekleyen modlar.

SON OLARAK!
Skyrim'de gerçek sakin ve normla bir hayat yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken tüm gün odun kesip para kazanmak değil tüm gün odun kesip para kazandığın için sevinmektir.

Benden bu kadar şimdi gidin ve onlara kılıç yada büyü olmadan'da bu diyarda bir şeyler yapılabileceğini kanıtlayın.

Cevap bulunamadı.