alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
88
Şavaşçıya özel -2
eray ö.
2 Şubat 2015 12:41
Rahgot-Heavy Helmet: Yine bir zindan yolculuğu sonrası elde edeceğiniz Rahgot, size tam 70 puan stamina veriyor. Quest-Siege on the Dragon Cult.

Ebony Mail-Heavy Armor Chest: Ödemeniz gereken büyük bedellerin olduğu başka bir Daedra görevinin sonunda, sessiz hareket etmenizi ve yakınındaki düşmanları zehirlemenizi sağlayan Ebony Mail'e kavuşuyorsunuz. Quest-Boethiah's Calling.

Ring of Namira-Ring: Yamyamlara özel bir yüzük olan Ring of Namira, size 50 puanlık stamina sağlıyor. Bir de öldürdüğünüz düşmanları yiyince sağlık bonusları kazanıyorsunuz. Leziz! Quest-Ring of Namira.

Shield of Ysgramor-Heavy Shield: Büyüye karşı sorun yaşamaktan, ejderha kızartması olmaktan bıktıysanız alın bu kalkanı tepe tepe kullanın. Kendisi 20 puan büyü rezistansı sağlıyor, sağlığı 20 puan arttırıyor. Companions Quest-Glory of Dead.

Spellbreaker-Heavy Shield: Büyüye karşı sorun yaşamaktan bıktıysanız Shield of Ysgramor'u kullanın. Büyüyü etkisiz hale getirmek, ejderhaları çileden çıkartmak ve tüm korkularınızdan arınmak içinse Spellbreaker sahibi olun. 50 puanlık bir Ward büyüsü yayan bu kalkan, düşman büyüsünü tamamen etkisiz hale getiriyor. Eğer büyü Ward'ı aşarsa da sadece kırılıyor ve hemen yenileniyor.  Quest-The Only Cure.
Cevap bulunamadı.