alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
120
Savaşçıya Özel:
eray ö.
2 Şubat 2015 12:39
Dawnbreaker-One-Handed Sword: Bu güzel kılıç bir Deadric Artifact'ir. Undead Düşmanların ölünce patlamasına sebep olur ve çevresel hasar verir. Quest-The Break of Dawn.

Ebony Blade-Two-Handed Great Sword: Elde etmesi kolay, geliştirmesi sıkıntı verici bir silahtır. Son seviyesine gelebilmesi için on yoldaşınızı katletmeniz gerekir. Son seviyedeyken her darbesiyle düşman sağlığının 30 puanını çeker. Quest-The Whispering Door.

Mace of Molag Bal-One-Handed Mace: Oyundaki en güçlü silahlardan biridir. Hem yüksek hasar puanına, hem de güçlü tılsımlara sahiptir. 25 puan Stamina/Magicka hasarının yanı sıra Soul Trap büyüsüne de sahiptir. Quest-House of Horrors.

Nightingale Blade-One-Handed Sword:
 Sadece Nocturnal'ın hizmetkarlarının sahip olabileceği bu kılıç, her darbesiyle 25 puan stamina ve health çeker. Thief Guild Quest-Hard Answers.

Nightingale Bow-Bow: Skyrim'in en güçlü yayıyla karşı karşıyasınız. Yüksek hasar, 30 puan buz, 15 puan şok hasarı verir. Düşmanı yavaşlatması da işin kaymağı. Thief Guild Quest-Blindsighted.

Wuuthrad-Two-Handed Battleaxe: En iyi savaşçılara özel olan Wuuthrad, çok değerli bir hazinedir. Yeniden birleştirilme öyküsü de süperdir. Elf ırklarına karşı 1.2 kat fazla hasar verir.Companions Quest-Glory of Dead.

Dragonbane-One-Handed Sword: Çok spoilerli olacak bir görev sonunda elde ettiğiniz bu harika katana, oyunda en yüksek Base Damage'e sahip kılıç. Ejderhalara karşı 40 puan fazladan hasar veriyor. Quest-Alduin Wall

Volendrung-Two-Handed Warhammer: Bir orc kalesine yaptığınız ziyaretten sonra çıkacağınız maceranın sonunda Volendrung'la çıkageliyorsunuz. Her vuruşta düşmana 50 stamina hasarı vereceğinizi unutmayın. Quest-The Cursed Tribe. 

Otar- Heavy Helmet: Bayağı zorlu bir zindan yolculuğu sonunda elde edeceğiniz Otar, bir Dragon Priest Mask'ıdır. Eğer büyü direncine ihtiyacınız varsa, bu maskeyle 30 puan ateş/buz/şok koruması kazanacaksınız. Radiant Quest-Discover the secret of Ragnvald ya da Alteration Rituel Spell Quest.
Cevap bulunamadı.