alexa
The Elder Scrolls Skyrim
The Elder Scrolls Skyrim , Kasım 2011’de piyasaya sürüldüğü günden bu yana halen en başarılı ve kapsamlı rol yapma oyunları arasında gösteriliyor. The Elder Scrolls Skyrim CD Key satin aldiktan sonra, steam üzerinden aktif ederek oynayabilirsiniz.
4149
Skyrim Dark Brotherhood'a Katılma
Mehmet G.
13 Mayıs 2015 09:02

Şimdi size oyunun en güçlü guildi ve en gizlisi olan dark brotherhood'a katılmayı öğreteceğim.Skyrim seyahatlerinizde her hangi bir hana girip dedikoduları sorun.Barmen size "windhelm"de "black sacrement" gerçekleştiren bir çocuktan bahsedecek.Ama eğer "riften"de iseniz hemen şehrin girişinde karşınıza çıkan "maul" isimli adamla konuşun o size hem "thieves guilt" hemde "the darkbrotherhood" hakkında bilgi verecek;tabi ki bir ücret karşılığında.

Başka bir alternatif olarak "windhelm" şehrindeki "candalhearth" adlı handa "idesa sadri" adlı kişiyle "black sacrement" ayini yapan lanetli çocuk hakkında konuşa bilirsiniz.İdesaya bu konu hakkında "grimvar cruel-sea" ile "aretino resistance" dışında lanetli çocuk(aventus aretino) hakında konuşurken kulak misafiri ola bilirsiniz.Aventus aretino'yu "aretino resistance" içinde bula bilirsiniz, çocuk size "innocent lost" görevini önerecek ve bu görevde sizi "with friends like these" görevine götürecek.

"innocent lost" görevini tamamladıktan sonra, bir kurye gelecek ve size ortasında kara bir el olan ve altına "we know" yazan bir mektup verecek.Eğer mektubu almazsanız bir kaç gün bekleyin, mektubu aldıktan sonra herhangi bir yatakta uyuyun. Uyandığınızda kendinizi terk edilmiş bir evde 3 kişi ile birlikte "dark brotherhood" tarafından kaçırılmış bir halde bulacaksınız, tabi ki onların elleri bağlı olacak ve odadaki 3 kişiden birisini öldürmeniz istenecek ("with friends like these" görevi).Kurbanlardan bir tanesini öldürmek size "dark brotherhood"a giriş imkanı sağlayacak. Tabi ki oradaki "dark brotherhood" üyesi olan Astrid'ede saldıra bilirsiniz, ve bu hareket sizi "destroy the dark brotherhood" görevine sürükleyecektir.

pervin g.
18 Eylül 2016 09:28

Peki bu üç kişiden hangisni öldürüp dark brotherhood a gi